Masz pytanie? Zadzwoń do nas +48 500836281 lub napisz kontakt@topgal-plecaki.pl (Pon-Pt 8 – 16 godz.)

Odkryj 5 najpopularniejszych plecaków szkolnych!

Najpopularniejsze wzory plecaków szkolnych

Zobacz, jak wybrać modny plecak szkolny dla dziecka i zapewnij mu wygodny start w szkole.

Plecaki szkolne Topgal modne wzory

Wybór plecaka szkolnego lub tornistra dla dziecka to ważna decyzja. Musi on być wygodny, trwały i przede wszystkim odpowiadać upodobaniom dziecka. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele wzorów i motywów, które z pewnością przypadną do gustu każdemu maluchowi. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze wzory plecaków szkolnych i tornistrów Topgal dla chłopców i dziewczynek.

Szukając idealnego plecaka szkolnego, warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych elementów, które pomogą Ci w podjęciu właściwej decyzji. Przede wszystkim ważne jest, aby plecak był wygodny i ergonomiczny, aby nie obciążać kręgosłupa ucznia.

Ważne, aby wybrać plecak odpowiedniego rozmiaru, który pomieści wszystkie potrzebne rzeczy i nie będzie ciężki do noszenia. Nie kupuj plecaka na przyszłość, bo może się okazać, że dziecko będzie nosiło w połowie pusty plecak, który nie będzie odpowiadać wymaganiom na danym etapie w szkole. Plecak do 1-3 klasy będzie różnił się wielkością i ilością kieszeni i dodatków od plecaka dla starszych uczniów.

Tornistry do pierwszej klasy muszą być dopasowane do potrzeb najmłodszych uczniów pod względem nie tylko wyposażenia, ale przede wszystkim wymiarów w stosunku do wzrostu dziecka. Wzory plecaków i tornistrów mogą być bardzo różne - od zwierzęcych motywów, poprzez postacie z gier komputerowych, aż po klasyczne wzory, jak np. moro, kwiaty. Unikaj wyboru wzorów licencyjnych - zazwyczaj po roku tracą na popularności i dziecko będzie niechętnie nosiło taki plecak.

Modne plecaki Topgal

Plecaki dla chłopców - dinozaury, piłka i gry rządzą!

Plecak szkolny Topgal ELLY i ENDY z kolekcji Chilli to jedne z najlepszych plecaków szkolnych na rynku, który cieszy się ogromną popularnością wśród dzieci i rodziców. Lekka konstrukcja, ergonomiczne szelki i wiele praktycznych kieszeni sprawiają, że noszenie książek i przyborów szkolnych staje się wygodne i łatwe. Plecak szkolny ELLY 19014 z wzorem stylizowanym na grę w kostki to jeden z najpopularniejszych modeli wybieranych do 1 klasy.

Do 1-3 klasy często wybierane są plecaki z uniwersalnym wzorem zwierząt - safari, kameleon, zwierzęta leśne, dinozaury. Plecak z dinozaurem jest idealny dla dzieci, które są zafascynowane tymi ogromnymi stworzeniami, Jurarskim Światem i chcą mieć wyjątkowy oryginalny wzór, który zawsze będzie modny.

Militarne wzory zyskały na popuarlności wśród chłopaków. Motyw wojskowy na plecaku może być odczytany jako symbol siły i odwagi, co jest bardzo ważne dla chłopców.

Tornister z dinozaurem Topgal BEBE 22012

Popularnym wzorem wśród pierwszoklasistów jest też piłka nożna. Dzieci kochają ten sport! Motyw piłkarski znajduje się na plecakach dla pierwszoklasistów oraz COCO 20015 dla dzieci w wieku 1-4 klasa. Inne sportowe wzory też cieszą się popularnością - plecak ze wzorem BMX dla starszych uczniów do 4 klasy, model COCO 22017. Plecak dla miłośników gór i pieszych wędrówek model ELLY 23014!

Wśród innych propozycji znajdziemy również tornistry ze wzorem robotów i plecaki szkolne z motywem motoryzacyjnym, samochodów wyścigowych oraz traktorów, koparek. Warto sprawdzić model ENDY, który ma specjalną kieszeń z przodu plecaka. W kieszeni znajdują się obrazki, które można wymieniać- każdego dnia dziecko może mieć inny wzór na plecaku. Może tam umieścić również własny obrazek. Dzięki temu plecak szybko się nie znudzi.

Najpopularniejsze plecaki szkolne Topgal


Plecaki dla dziewczyn - jendorożec, konie, koty i pandy!

Oprócz tornistrów dla chłopców, Topgal oferuje również mnóstwo tornistrów i plecaków szkolnych o różnych motywach popularnych wśród dziewczynek.

Miłośniczki zwierząt będą zachwycone motywem z żyrafami i zebrami, a także te dziewczynki, które kochają psy lub koty też znajdą plecak z ulubionym wzorem. Jednym z popularniejszych plecaków dla dziewczynek jest wzór z pandą oraz konie i jednorożce.

Dżungla i safari to bardzo uniwersalny wzór, który jest popularny wśród dziewczyn. Motyle, papugi, kolibry, egzotyczne kwiaty. Intensywne kolory połączone z zielonymi liśćmi monstery będą pasowały do wielu szkolnych outfitów.


Masz już wybrany nowy plecak do szkoły?