Masz pytanie? Zadzwoń do nas +48 500836281 lub napisz kontakt@topgal-plecaki.pl (Pon-Pt 8 – 16 godz.)

Topgal współpracuje z fundacją Mały Noe

Pomagamy dzieciom. Kupując produkty Topgal pomagasz razem z nami!

Topgal jest nie tylko producentem plecaków, ale także marką odpowiedzialną społecznie, czego konsekwencją jest wieloletnia współpraca z czeską fundacją Mały Noe. Dzięki temu kupując nasz produkt możesz i Ty przyczynić się do pomocy innym! Informacja o działalności charytatywnej jest dołączona do plecaków Topgal. Część dochodu ze sprzedaży produktów Topgal przekazujemy na konto fundacji.

Ale to nie wszystko! W ramach dalszej pomocy sponsorujemy udział w projekcie sadzenia drzew w Parku Małego Noe nad Velkým Týncem. Dbamy o środowisko ekologiczne- faktury zakupu przesyłamy naszym klientom w formie elektronicznej, dzięki czemu przyczyniamy się do mniejszej ilości zużywania papieru, co wiąże się z mniejszą globalną wycinką drzew.

Czym zajmuje się fundacja Mały Noe?

 

Fundacja została powołana w 2007 roku w Czeskiej Republice. Jej misją i celem jest aktywna pomoc dzieciom pokrzywdzonym przez los, które zostały pozbawione opieki rodzicielskiej przez tragiczny wypadek, nadużywanie przemocy lub inne zagrożenia psychiczne i fizyczne. Działania fundacji obejmują nie tylko teren Czech, ale także sąsiednie kraje UE i nawet... daleką Afrykę.

 

Filozofia fundacji Mały Noe

Podstawowym celem fundacji jest tworzenie projektów prowadzących do zmian w systemie bardziej efektywnych narzędzi opieki nad dziećmi na szerszą skalę. Projekty fundacji powinny uzupełniać brakujące instrumenty w ramach istniejących systemów opieki i pomóc przekształcać je do bardziej efektywnych struktur pozytywnie wpływających na szeroki obszar działaności. Popieramy innowacyjność rozwiązań charytatywnych w oparciu o naukowe podejście.