Masz pytanie? Zadzwoń do nas +48 500836281 lub napisz kontakt@topgal-plecaki.pl (Pon-Pt 8 – 16 godz.)

Poznaj produkty i markę Topgal

Kim jesteśmy?

Firma TOPGAL a. s. powstała w Czechach w roku 1993 jako producent galanterii skórzanej. Dwa lata później zdecydowała się na specjalizację w zakresie produkcji plecaków szkolnych z oryginalnym i uniwersalnym designem. Od tamtego czasu notuje dynamiczny rozwój produktowy i sieciowy dzięki własnym projektom oraz rozumnej strategii marketingowej na rynku europejskim. Dzięki oryginalnym wzorom plecaków i tornistrów chodzenie do szkoły robi się przyjemniejsze.

výprodej

O marce TOPGAL

Marka Topgal obejmuje kilka grup produktowych:

  • plecaki szkolne, piórniki, plecaki i piórniki dla młodszych dzieci przedszkolnych sprzedawane w kolekcji CHILLI
  • plecaki dla młodzieży oraz plecaki na czas wolny w kolekcji STREET HIT
  • specjalna kolekcja EUFORIA obejmująca stylowe plecaki młodzieżowe, miejski design
  • pozostałe wyposażenie do plecaków i dla uczniów typu ochraniacze- pelerynki na plecaki, pojemniki śniadaniowe, butelki na napój, fartuszki, piórniki szkolne klasyczne i saszetki
výprodej

Filozofia firmy Topgal

Naszym celem jest przede wszystkim zapewnienie perfekcyjnej obsługi Klienta przez najwyższą jakość produktów, nowoczesny design w przyjaznej cenie. Są to podstawy, które przyczyniły się do sukcesu naszej firmy. Dzięki temu jesteśmy oceniani najwyższymi nagrodami konsumenckimi przyznawanymi przez naszych Klientów. Co roku wzbogacamy naszą ofertę o nowe kolekcje plecaków, przynoszące nowy styl, trendy, kolory i innowacje.
Produkty Topgal są dostępne w wybranych sklepach w całej Polsce - w księgarniach, sklepach papierniczych. Ze względu na wysoką jakość produktów Topgal nie znajdziesz w sieciach sprzedaży, czy marketach.

Dzieci są naszymi najważniejszymi Klientami. To dla nich tworzymy nasze produkty. Ta myśl przyświeca nam przy projektowaniu każdej nowej kolekcji, stąd plecaki są dostosowane do wymagań uczniów i codziennej ergonomii w szkole. Nasze plecaki szkolne mają wyraźne odblaski, taping na lamówkach, czy szelkach, Dzięki temu Twoje dziecko będzie widoczne w drodze do szkoły nawet przy złych warunkach pogodowych. Bezpieczeństwo jest najważniejsze.

výprodej


Jesteśmy z Wami od 25 lat!

W 2018 roku świętowaliśmy 25-lecie naszej marki. To świetna okazja, aby pokazać Wam naszą historię. W krótkim filmie dowiecie się, kim jesteśmy, co robimy i dla kogo tu jesteśmy. To my tworzymy "plecaki szkolne Topgal", a naszą pracę wykonujemy odpowiedzialnie, z radością, pokorą i miłością. I mamy nadzieję, że to widać :)