Masz pytanie? Zadzwoń do nas +48 500836281 lub napisz kontakt@topgal-plecaki.pl (Pon-Pt 8 – 16 godz.)

Certyfikat Czech Quality przyznany marce Topgal

Prestiżowy certyfikat Czeska Jakość - Czech Quality dla marki Topgal

Firma Topgal jest czeskim producentem plecaków i akcesoriów szkolnych działającym na rynku od 1993 roku. Przez lata Topgal rozwinął sieć dystrybucji w Polsce, Słowacji i na Węgrzech. Marka otrzymała liczne nagrody i wyróżnienia, a w tym roku dołączył do nich prestiżowy certyfikat "Czeska Jakość" przyznawany przez Rząd Republiki Czeskiej.

Jakość na pierwszym miejscu

Czeska Jakość - Czech Quality jest przyznawana przez komitet składający się z przedstawicieli niezależnych organizacji rządowych Republiki Czeskiej, pozarządowych oraz konsumenckich, którzy gwarantują obiektywność i bezstronność programu. Certyfikat ma za zadanie wyróżnienie marek, które długoterminowo przestrzegają jakości produkcji, przepisów i regulacji prawnych oraz dbają o zadowolenie konsumentów z produktu, jak i obsługi. Firmy otrzymujące certyfikat są pod nadzorem stałej kontroli jakości. W związku z tym poziom produktów i obsługi musi być stale wysoko utrzymywany.

Plecaki Topgal otrzymały pozytywną opinię Instytutu Badań i Certyfikacji w Zlinie. Bezpieczeństwo naszych produktów dla zdrowia, wysoka jakość materiałów oraz zalecana waga i nośność plecaka to tylko niektóre elementy, kóre zostały przetestowane. Jak testujemy plecaki? Zobacz na stronie z testami i certyfikatami.

Co jeszcze testujemy na produktach Topgal?

Wszystkie przetestowane plecaki szkolne otrzymały certyfikat zgodności z zaleceniami specyfikacji technicznej.