Świecące plecaki - jedyne świecące plecaki z włóknem Scilif na polskim rynku!

Plecak TONY 18050


cena 399 zł

Plecak TERI 18049


cena 399 zł

Świecące plecaki - jedyne świecące plecaki z włóknem Scilif na polskim rynku!

Świecące plecaki TOPGAL są wyposażone w światłowód - świecące włókno czeskiej firmy SCILIF!

Widoczność świecącego plecaka to 2 km! (w całkowitej ciemności i bezchmurnym niebie)

Nasze plecaki są zaprojektowane w zgodzie z najnowszą technologią, aby wzmocnić bezpieczeństwo Was i Waszych dzieci. Świecący plecak spowoduje widoczność ucznia nie tylko dla kierowców w drodze do szkoły, podczas wycieczki szkolnej, podróży. Obsługa jednostki źrodła światła jest dziecinnie prosta - zasilanie jest wyposażone w akcelerometr, czyli żyroskop, technologię znaną ze smartfonów. Zdecyduj ruchem, czy plecak ma świecić lub migać!

Światłowód jest umiejscowiony w lamówce z przodu plecaka. Sam plecak ze światłowodem nie będzie świecił, ale po podłączeniu zasilania, czyli źródła światła TOP 170 plecak zaczyna świecić! Źródło światła TOP 170 z akcelerometrem jest wyposażeniem plecaków z oznaczeniem "BATTERY". Stworzyliśmy też plecaki z wbudowanym światłowodem, ale bez zasilania - te modele są dla tych osób, które mają już źródło światła TOP 170 Scilif zakupione wcześniej.

Zasilanie, czyli źródło światła TOP 170 jest jednostką kontrolną powodującą stałe świecenie włókna lub miganie aż do 11 godzin (w zależności od wybranego trybu świecenia). Zasilacz można ładować przez USB. Zasilacz Sunfibre należy podłączyć do włókna w specjalnej kieszonce w plecaku.

Świecące plecaki stworzyliśmy dla dzieci w wieku szkolnym - są to modele ENDY 17003 BATTERY, ENDY 17004 BATTERY. Zaprojektowaliśmy też młodzieżowe modele plecaków TERI 18049 BATTERY i TONY 18050 BATTERY, które przydadzą się aktywnym rodzicom, studentom i młodzieży.

Bądź nie do przeoczenia ze świecącym plecakiem TOPGAL!