wyprzedany, niedostępny
| Waga | 1.08 kg |
|---|---|
| Wymiary (w x gł x sz) | 37 x 19 x 28 cm |
| Materiał | 100% Polyester |
| Nośność | 7.00 kg |
| Pojemność | 20 l |
| EAN | 8592571023325 |
| Model | Wyfiltruj produkty BEBE |
| Klasa lub wiek szkolny | 1 klasa, 2 klasa |
| Kolor | czarny |
| Motyw | techniczny |
| Płeć | chłopcy |
| Kolekcja | 2023 |
| Producent, importer: | Topgal |
Tornister z wzorem robotów na ciemnym tle i modnym dodatkiem przywieszką robota spodoba się każdemu dziecku do 1-3 klasy. Tornister jest zaprojektowany tak, że łączy cechy tradycyjnego tornistra z cechami plecaka, ale jest dostosowany do dzieci od 115 cm wzrostu.
Łatwe otwieranie, dobra orientacja gdzie i co ułożyć, praktyczne wodoodporne przedziałki w środku spowodują, że dziecko szybko i sprawnie poradzi sobie z wyciąganiem książek na lekcje. Tornister ma sztywne plecy z lekkim stelażem oraz wyprofilowane szelki, które mają dwie regulacje. Dolna reguluje wysokość na plecach, a górna odległość tornistra od pleców. Dzięki temu dopasujesz tornister do indywidualnych potrzeb dziecka. Pas piersiowy dodatkowo zepnie szelki, więc nie będą zsuwały się z drobnych ramion dziecka.
Tornister swobodnie mieści format A4. Jedna komora tornistra jest w środku podzielona na trzy części. Przedziałki są wodoodporne, więc awaria z mokrym jabłkiem, bananem nie będzie straszna dla podręczników. W środku komory znajduje się też mała kieszeń na zamek i organizer na np. kartę obiadową, długopisy. Ciężkie książki układaj przy plecach, wygodniej się je poniesie. Kieszeń z boku tornistra na zewnątrz jest przeznaczona na przenoszenie butelki, która nie jest wyposażeniem.
Z przodu tornistra są dwie kieszenie. W górnej w środku znajduje się miejsce na wpisanie danych ucznia oraz mała kieszonka z siateczki. Kieszeń zmieści swobodnie śniadaniówkę lub piórnik PENN 23011 (nie są wyposażeniem). Na kieszeni jest odblask, przyda się w sezonie jesienno-zimowym. Dolna kieszeń jest mniejsza, przeznaczona na drobiazgi. Tornister ma mnóstwo odblasków - są z przodu, z boków i na szelkach.
Na końcach pasków plecaka znajdują się magnesy. Służą do umocowania pasków na szelkach. Dzięki temu po regulacji nie będą luźno zwisać, ale będą elegancko przypięte.
Tornister pasuje do pudełka prezentowego GIFT BOX CARTOON MAXI, które można zakupić osobno.
Uwaga: Do tornistra nie zmieszczą się teczki na zeszyty FOLDER. Tornister mieści teczki tylko w formacie A4, nie większym.