Pojemny plecak szkolny w motyle i kwiaty LYNN 21007

Duży plecak do przenoszenia ciężkich książek do klasy 2-5. Dwie komory i dwie głębokie kieszenie zmieszczą bardzo wiele - najpojemniejszy plecak szkolny z oferty.

309 zł

dostępny

Dostarczymy we wtorek 18. maja

zakup u producenta
plecak zastępczy
darmowa dostawa
punkty odbioru
prezent
proste zwroty

Pojemny plecak szkolny w motyle i kwiaty LYNN 21007 dostępny także w kompletach szkolnych

Model plecaka LYNN
Waga 1.10 kg
Rozmiary (wxgłxsz) 44 x 23 x 30 cm
Materiał 100% Polyester
Nośność 7.00 kg
Pojemność 27 l
EAN 8592571013937
zobacz plecak w 3D

Cechy główne:
  • dwukomorowy plecak do 2-5 klasy
  • sztywne plecy z lekkim stelażem
  • duża pojemność

Motyle są zawsze modne, dlatego co roku pojawiają się w naszych kolekcjach, a w modelu LYNN 21007 są piękne i błyszczące. Krój plecaka LYNN jest tak zaprojektowany, żeby pomieścił książki od 2 do 5 klasy- jest duży i pojemny. Plecak polecamy od wzrostu 125 cm.

Dwie obszerne komory i dwie głębokie kieszenie plecaka są przeznaczone do przenoszenia wielu rzeczy. Najcięższe książki umieść jak najbliżej pleców - czyli do komory przy plecach. Plecak ma sztywne plecy z lekkim aluminiowym stelażem - wszystko po to, aby przenoszenie ciężarów było komfortowe i bezpieczne. Nie wyjmuj stelaża z plecaka - dzięki niemu zachowany jest anatomiczny kształt rozkładający obciążenie na całej powierzchni pleców.

Szelki w plecaku są grubo wyściełane i mają anatomiczny kształt. Szelki można wyregulować na górze i na dole. Dolna regulacja służy do ustawienia wysokości plecaka na plecach, a górna do jego odległości od pleców. Szelki posiadają regulowany pas piersiowy, więc nie będą zsuwać się z wąskich ramion dziecka.

Środkowa komora jest najszersza, zawiera w środku kieszeń zapinaną na zamek. Głęboka kieszeń między komorą a kieszenią z przodu jest węższa - idealna do przenoszenia piórnika PENN 21007 lub śniadaniówki (nie są wyposażeniem). Kieszeń zawiera karabińczyk na klucze i identyfikator na dane właścicielki plecaka.

W przedniej kieszeni można przenosić drobiazgi, które warto mieć pod ręką. Butelkę na napój polecamy umieścić w specjalnej kieszeni z boku plecaka. Butelka nie jest wyposażeniem, należy dokupić osobno - sprawdź butelki ZIVA.

Odblaski są umieszczone z każdego boku plecaka i na szelkach. Na zdjęciach szczegółowych plecaka znajdziesz symulację, jak odbijają światło - jest moc!

Funkcje dodatkowe:
  • dno wykonane z grubego materiału Topdura
  • plecak przeszedł test w laboratorium ITC Zlin
  • membrana przeciwdeszczowa - materiał plecaka nie przemoknie
  • uchwyt do powieszenia plecaka na haczyku i drugi- do przenoszenia w ręce
Porada:

Plecak wydaje Ci się za ciężki? Sprawdź, co jest w środku. Dzieci często zabierają mnóstwo niepotrzebnych w szkole rzeczy - pamiętniki, biżuterię, zabaweczki, kosmetyki. To rzeczy, które mogą spokojnie zostać w domu i nie obciążać zbędnie pleców dziecka.


Blog

Blog

Jak wybrać wielkość plecaka szkolnego?
Jak wybrać wielkość plecaka szkolnego?

Masz w domu drobnego pierwszoklasistę? A może nie możesz się zdecydować który plecak wybrać - szkolny, czy młodzieżowy? Poradzimy Ci, jak wybrać plecak według wzrostu dziecka.

czytaj artykuł
Jak prawidłowo nosić plecak szkolny
Jak prawidłowo nosić plecak szkolny

Czy Twoje dziecko nosi poprawnie plecak? Jak zmniejszyć wagę plecaka szkolnego lub młodzieżowego? Nasze porady i podpowiedzi znajdziesz w tym artykule

czytaj artykuł
Jak prać plecak ?
Jak prać plecak ?

Nie wiesz, jak wyczyścić plecak? W tym artykule wyjaśniamy, jak wyprać plecak, aby go nie uszkodzić.

czytaj artykuł