Plecak szkolny ELLY 18007

Chilli

Lekki plecak dla dziewczynek do 1-4 klasy

Dostępność: dostępny więcej niż 5 szt.
Cena z VAT 23%: 219 zł
poprzednia cena 279 zł | rabat: 60 zł (22%)
Koszt transportu: 0 zł (Kurier GLS)
Kolor: G

Plecak szkolny ELLY 18007 można zakupić w kompletach szkolnych.


Szczegółowe zdjęcia modelu

Charakterystyka modelu

Kolor: G
Model (seria plecaków):

ELLY

Waga: 0.88 kg
(bez wyposażenia)
Wymiary: 41 x 21 x 30 cm
(w x gł x sz)
Materiał: 100% Polyester
Nośność: 7.00 kg
EAN: 8592571010462

Ten produkt zalecamy dla:

1. klasy Nejvíce
2. klasy Nejvíce
3. klasy Nejvíce
4. klasy Nejvíce
5. klasy Vhodné

Nowy krój plecaka dla dziewczynek od 1 do 4 klasy

  • anatomicznie ukształtowane plecy
  • lekka konstrukcja, duża pojemność
  • dwie kieszenie zewnętrzne z boków

Fantastyczny model plecaka, który przyniesie dużo radości dzieciom  i rodzicom - dzięki lekkiej konstrukcji i zachowaniu dużej pojemności plecaka.

Tylna komora jest szeroka i bardzo pojemna. Polecamy w niej przenosić ciężkie książki, teczki na zeszyty, atlasy. Cały ciężar książek dobrze umieścić przy plecach. Przednia komora jest węższa, przeznaczona na zeszyty, piórnik PENN 18007 (który można zakupić w tym samym wzorze, co plecak). W tej komorze znajduje się praktyczna siatkowana kieszeń i identyfikator na dane właścicielki. Głęboka kieszeń na przodzie plecaka posłuży do przenoszenia śniadania oraz innych akcesoriów szkolnych. W kieszeni jest specjalny karabińczyk na klucze, więc nie trzeba będzie ich szukać na dnie plecaka między zeszytami.

Przy projektowaniu plecaków zawsze myślimy o bezpieczeństwie i wygodzie dzieci. Model ELLY ma ogromne elementy odblaskowe na przodzie, z boków i na szelkach. Szelki są ergonomicznie wyprofilowane, można je dopasować do dziecka przez górną i dolną regulację. Dodatkowo do końcowek pasków regulacji wszyliśmy magnesy - paski można przypiąć do szelek, aby nie plątały się wokół rąk dziecka. Szelki posiadają pas piersiowy, który po zapięciu nie tylko optymalnie rozłoży obciążenie na ramiona, ale też spowoduje, że szelki nie będą spadać z wąskich ramion dziecka.

Z boków plecaka znajdują się kieszenie. Można w nich przenosić butelkę na napój, chusteczki, czapkę, rękawiczki (oczywiście wszystkie elementy nie są wyposażeniem plecaka) lub cokolwiek, co uczennica potrzebuje mieć pod ręką.

Dodatowe elementy, które uprzyjemnią użytkowanie:

  • grube dno z materiału TOPDURA ze stopkami dystansowymi
  • materiał z warstwą wodoodporną
  • uszko do powieszenia plecaka na haczyku ławki i uchwyt do przenoszenia plecaka w ręce
  • jakość plecaka przetestowana przez Instytut Badań i Certyfikacji w Zline

Porada: Plecak ma dwie kieszenie z boków. Jeśli w jednej umieści się butelkę z wodą, to do drugiej należy włożyć przedmiot o podobnej wadze. Dzięki temu dziecko nie będzie jednostronnie obciążone.