Plecak szkolny ELLY 18002

Chilli

Lekki dwukomorowy plecak do 1-4 klasy dla chłopców

Dostępność: dostępny więcej niż 5 szt.
Cena z VAT 23%: 279 zł
Koszt transportu: 0 zł (Kurier GLS)
Kolor: B

Plecak szkolny ELLY 18002 można zakupić w kompletach szkolnych.


Szczegółowe zdjęcia modelu

Charakterystyka modelu

Kolor: B
Model (seria plecaków):

ELLY

Waga: 0.88 kg
(bez wyposażenia)
Wymiary: 41 x 21 x 30 cm
(w x gł x sz)
Pojemność: 23 l
Materiał: 100% Polyester
Nośność: 7.00 kg
EAN: 8592571010417

Ten produkt zalecamy dla:

1. klasy Nejvíce
2. klasy Nejvíce
3. klasy Nejvíce
4. klasy Nejvíce
5. klasy Vhodné

Nowy rodzaj plecaka dla chłopaków do 1-4 klasy!

  • plecak dla dzieci także z drobną postawą ciała
  • lekka konstrukcja i duża pojemność
  • ergonomicznie ukształtowane szelki z pasem piersiowym
  • nowość – dwie kieszenie boczne

Przedstawiamy nowy krój plecaka z fantastycznym designem stworów i potworów dla chłopaków do 1-4 klasy. Rodzicom spodoba się ten plecak ze względu na niską wagę – waży jedynie 0,88 kg! To mniej niż torebka cukru :) Dzieciom spodobają się szalone niebiesko-zielone potworki, a także duża pojemność komór i kieszeni, które zmieszą książki oraz prywatne rzeczy właściciela plecaka niezbędne do zacieśniania więzi koleżeńskich (zabawki? samochodziki? karty do wymiany z kolegami? :)

Plecy w plecaku są anatomicznie ukształtowane, lekkie i sztywne. Wraz z podwójnie regulowanymi szelkami i pasem piersiowym wspomagają zdrowy rozwój postawy ciała dziecka. Dodatkowo końcówki pasków regulacyjnych można estetycznie zapiąć – mają wszyte magnesy i nie będą zwisać koło rąk dziecka. Zapięty pas piersiowy to dodatkowa ochrona przed zsuwaniem się szelek z wąskich ramion dziecka.

Tylna komora plecaka jest najszersza i najbardziej pojemna. Polecamy przenosić w niej ciężkie i duże książki lub teczki na zeszyty. Przednia komora jest węższa, przeznaczona na zeszyty, piórnik (nie jest wyposażeniem plecaka). W tej komorze jest dodatkowa kieszeń zapinana na zamek oraz miejsce na wpisanie danych właściciela plecaka (przydatne zwłaszcza, gdy w klasie jest więcej takich samych plecaków). Głęboka przednia kieszeń służy do przenoszenia przykładowo śniadaniówki oraz kluczy – jest w niej specjalny karabińczyk na klucze.

Bezpieczeństwo dzieci jest dla nas najważniejsze. Czy to w drodze do szkoły, czy na wycieczce dziecko musi być widoczne. Plecak posiada duże odblaski z przodu, z boków i na szelkach. A gdzie przenosić butelkę na napój? Z boków plecaka są dwie kieszenie w których można przenosić butelkę czy bidon (nie są wyposażeniem plecaka).

  • miękki uchwyt do przenoszenia plecaka w ręce
  • uszko do powieszenia plecaka na haczyku ławki szkolnej
  • wytrzymałe dno wykonane z materiału Topdura z plastikowymi stopkami
  • jakość plecaka przetestowana przez Instytut Badań i Certyfikacji w Zline

Porada: Plecak ma dwie kieszenie po obu stronach. Jeśli w jednej kieszeni umieścisz pełną butelkę wody to postaraj się zrównoważyć plecak i do drugiej kieszeni umieścić przedmiot z podobną wagą. Wyważenie plecaka spowoduje, że nie będziesz obciążać jednostronnie plecaka i dziecka. Polecamy nalać do butelki trochę syropu owocowego, a wodę uzupełnić w szkole - mniej do noszenia, lżej na plecach.