Plecak szkolny ENDY 20006 BATTERY AA

Lekki dwukomorowy plecak świecący z jednostoką TOP 171 - źródłem światła.

Niedostępny, wyprzedany.

zakup u producenta
plecak zastępczy
darmowa dostawa
punkty odbioru
prezent
proste zwroty
Model plecaka ENDY
Waga 0.86 kg
Rozmiary (wxgłxsz) 39 x 19 x 28 cm
Materiał 100% Polyester
Nośność 7.00 kg
Pojemność 21 l
EAN 8592571014408
zobacz plecak w 3D

Lekki plecak szkolny z motywem baletu i świecącym włóknem w różowej lamówce przedniej kieszeni.

  • idealny do 1-3 klasy
  • waży jedyne 0,86 kg - lekki jak piórko!
  • sztywne uforomowane plecy
  • świecący plecak widać z odległości 2 km (przy bezchmurnym niebie i w ciemności)

Plecak z oznaczeniem BATTERY jest wyposażony w zasilacz Sunfibre TOP 171.

Plecak z motywem baletnicy i piórek, ozdabiany cyrkoniami i w dodatku świecący! A to dzięki włóknie SCILIF w lamówce przedniej kieszeni. Plecak jest bardzo lekki, więc polecamy go dla dziewczynek od 120 cm wzrostu.

Plecak będzie świecić po podłączeniu zasilania źródła światła Sunfibre, które jest wyposażeniem plecaka. Zasilacz Sunfibre powoduje stałe świecenie włókna od 4 do 20 godzin (w zależności od wybranego trybu świecenia). Jednostka jest zasilana przez dwie baterie AA LR6. Zasilacz Sunfibre należy podłączyć do włókna w specjalnej kieszonce w plecaku. Bez zasilacza Sunfibre plecak nie będzie świecić. Do światłowodu nie wolno podłączać innego źródła światła lub zasilania, niż oryginalne zasilanie Sunfibre od firmy SCILIF! Podłączenie nieoryginalnego zasilacza spowoduje trwałe uszkodzenie świecącego włókna.

W przedniej kieszeni plecaka można przenosić piórnik PENN 20006 (nie jest wyposażeniem) lub śniadanie małej baletnicy. W kieszeni jest również zawieszka na klucze, aby nie zgubiły się podczas tańców oraz kieszonka na zasilacz TOP 171 AA.

W komorze przy plecach polecamy przenosić ciężkie książki. W drugiej komorze znajduje się miejsce na dane właścicielki oraz siatkowana kieszeń zapinana na zamek.

Szelki w plecaku mają podwójną regulację – górną i dolną. Dzięki temu można dopasować plecak do indywidualnych potrzeb dziecka. Szelki są wyposażone w pas piersiowy, który jest regulowany. Zewnętrzna kieszeń z boku plecaka jest przeznaczona do przenoszenia butelki (nie jest wyposażeniem). Zamki w plecaku mają szerokie uchwyty ułatwiające otwieranie.

Bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze, dlatego plecak posiada mnóstwo odblasków. Z przodu, z boków oraz na szelkach są odblaski, które odbijają światło.

Porada: Myśl o bezpieczeństwie dziecka. Nawet, jeśli szkoła jest blisko i dziecko chodzi po chodniku, musí być widoczne. Z dużymi odblaskami widoczność dziecka dla kierowców zwiększa się trzykrotnie.

Przydatne rozwiązania:

  • uchwyt do przenoszenia plecaka w ręce i do zawieszenia na haczyku ławki
  • dno z wytrzymałego materiału Topdura z plastikowymi stopkami
  • plecak był testowany w Instytucie Badań i Certyfikacji w Zlinie


Blog

Blog

Jak wybrać plecak szkolny?
Jak wybrać plecak szkolny?

Jak wybrać plecak wysokiej jakości, który jest zdrowy dla pleców i wytrzyma więcej niż 1 rok szkolny? Poradzimy Ci, na co zwrócić uwagę i czym kierować się przy zakupie plecaka.

czytaj artykuł
Certyfikat Czeska Jakość dla Topgal
Certyfikat Czeska Jakość dla Topgal

Czy wiesz, że plecaki Topgal są testowane i posiadają certyfikat "Czeska Jakość"? Przy wyborze plecaka trzeba zwrócić uwagę na każdy szczegół. W Topgalu dokładnie kontrolujemy nawet najdrobniejsze detale naszych produktów.

czytaj artykuł
Jak prawidłowo nosić plecak szkolny
Jak prawidłowo nosić plecak szkolny

Czy Twoje dziecko nosi poprawnie plecak? Jak zmniejszyć wagę plecaka szkolnego lub młodzieżowego? Nasze porady i podpowiedzi znajdziesz w tym artykule

czytaj artykuł