Plecak szkolny ENDY 20006 BATTERY AA

Chilli

Lekki dwukomorowy plecak świecący z jednostoką TOP 171 - źródłem światła.

Dostępność: dostępny więcej niż 5 szt.
Cena z VAT 23%: 389 zł
Koszt transportu: 0 zł (Kurier GLS)
Kolor: G

Charakterystyka modelu

Kolor: G
Model (seria plecaków):

ENDY

Waga: 0.86 kg
(bez wyposażenia)
Wymiary: 39 x 19 x 28 cm
(w x gł x sz)
Materiał: 100% Polyester
Nośność: 7.00 kg
EAN: 8592571014408

Ten produkt zalecamy dla:

1. klasy Nejvíce
2. klasy Nejvíce
3. klasy Nejvíce
4. klasy Vhodné

Lekki plecak szkolny z motywem baletu i świecącym włóknem w różowej lamówce przedniej kieszeni.

  • idealny do 1-3 klasy
  • waży jedyne 0,86 kg - lekki jak piórko!
  • sztywne uforomowane plecy
  • świecący plecak widać z odległości 2 km (przy bezchmurnym niebie i w ciemności)

Plecak z oznaczeniem BATTERY jest wyposażony w zasilacz Sunfibre TOP 171.

Plecak z motywem baletnicy i piórek, ozdabiany cyrkoniami i w dodatku świecący! A to dzięki włóknie SCILIF w lamówce przedniej kieszeni. Plecak jest bardzo lekki, więc polecamy go dla dziewczynek od 120 cm wzrostu.

Plecak będzie świecić po podłączeniu zasilania źródła światła Sunfibre, które jest wyposażeniem plecaka. Zasilacz Sunfibre powoduje stałe świecenie włókna od 4 do 20 godzin (w zależności od wybranego trybu świecenia). Jednostka jest zasilana przez dwie baterie AA LR6. Zasilacz Sunfibre należy podłączyć do włókna w specjalnej kieszonce w plecaku. Bez zasilacza Sunfibre plecak nie będzie świecić. Do światłowodu nie wolno podłączać innego źródła światła lub zasilania, niż oryginalne zasilanie Sunfibre od firmy SCILIF! Podłączenie nieoryginalnego zasilacza spowoduje trwałe uszkodzenie świecącego włókna.

W przedniej kieszeni plecaka można przenosić piórnik PENN 20006 (nie jest wyposażeniem) lub śniadanie małej baletnicy. W kieszeni jest również zawieszka na klucze, aby nie zgubiły się podczas tańców oraz kieszonka na zasilacz TOP 171 AA.

W komorze przy plecach polecamy przenosić ciężkie książki. W drugiej komorze znajduje się miejsce na dane właścicielki oraz siatkowana kieszeń zapinana na zamek.

Szelki w plecaku mają podwójną regulację – górną i dolną. Dzięki temu można dopasować plecak do indywidualnych potrzeb dziecka. Szelki są wyposażone w pas piersiowy, który jest regulowany. Zewnętrzna kieszeń z boku plecaka jest przeznaczona do przenoszenia butelki (nie jest wyposażeniem). Zamki w plecaku mają szerokie uchwyty ułatwiające otwieranie.

Bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze, dlatego plecak posiada mnóstwo odblasków. Z przodu, z boków oraz na szelkach są odblaski, które odbijają światło.

Porada: Myśl o bezpieczeństwie dziecka. Nawet, jeśli szkoła jest blisko i dziecko chodzi po chodniku, musí być widoczne. Z dużymi odblaskami widoczność dziecka dla kierowców zwiększa się trzykrotnie.

Przydatne rozwiązania:

  • uchwyt do przenoszenia plecaka w ręce i do zawieszenia na haczyku ławki
  • dno z wytrzymałego materiału Topdura z plastikowymi stopkami
  • plecak był testowany w Instytucie Badań i Certyfikacji w Zlinie