Tornister BEBE 18008

Chilli

Tornister dla pierwszoklasiski

Dostępność: dostępny więcej niż 5 szt.
Cena z VAT 23%: 319 zł
Koszt transportu: 0 zł (Kurier GLS)
Kolor: G

Szczegółowe zdjęcia modelu

Charakterystyka modelu

Kolor: G
Model (seria plecaków):

BEBE

Waga: 1.06 kg
(bez wyposażenia)
Wymiary: 37 x 19 x 28 cm
(w x gł x sz)
Pojemność: 20 l
Materiał: 100% Polyester
Nośność: 7.00 kg
EAN: 8592571010479

Ten produkt zalecamy dla:

1. klasy Nejvíce
2. klasy Nejvíce
3. klasy Málo vhodné

Tornister z jedną komorą i wewnętrznymi podziałami, który jest przeznaczony dla nawet drobnych dziewczynek do 1-2 klasy.

  • dla dziewcznek do 1-2 klasy
  • stabilna konstrukcja - nie przewraca się
  • podwójnie regulowane szelki z pasem piersiowym
  • wyprofilowane plecy z lekkim stelażem aluminiowym

Przepiękny, oryginalny tornister dla pierwszoklasistki. Tornister ma stabilną konstrukcję, więc przy prawidłowym rozłożeniu książek nie przewraca się po postawieniu na ziemię. Tornister ma mniejsze wymiary niż pozostałe plecaki szkolne z naszej oferty, ale spokojnie mieści format A4. Wysokość tornistra to 37 cm - niewielkie wymiary i możliwość dopasowania szelek do dziecka sprawiają, że będzie on dobry nawet dla szczupłych, niskich dziewczynek.

Tornister ma jedną komorę, która wewnątrz jest podzielona – ułatwia to dzieciom organizację podręczników i akcesoriów szkolnych. Cztery wewnętrzne podziały są wodoszczelne, dodatkowo wewnątrz znajduje się organizer np. na kartę obiadową, miejsce na długopisy i mała kieszonka na drobne przedmioty. Specjalna kieszeń na butelkę na napój znajduje się z boku plecaka. W razie niedokręcenia butelki nie zaleje ona książek. Z przodu tornistra są dwie małe kieszonki. W górnej kieszeni jest miejsce na wpisanie danych właścicielki, kieszeń jest tak duża, że zmieści piórnik PENN 18008 lub śniadaniówkę (oba elementy nie są wyposażeniem). W dolnej kieszeni znajduje się mała kieszonka z siateczki zamykana na zamek.

System pleców w plecaku BEBE jest anatomicznie wyprofilowany, sztywny. Wewnątrz pleców znajduje się lekki stelaż, który można wyjąć. Stelaż powoduje równomierne rozłożenie ciężaru na plecach dziecka, wspomaga prawidłową postawę ciała.

Tornister posiada mnóstwo odblasków – są duże i wyraźne, umieszczone na szelkach, z boków i na przodzie. Ten krój plecaka wygrał test tornistrów przeprowadzony przez gazetę MF DNES.

Inne fajne elementy w tornistrze to:

  • uchwyt do zawieszenia tornistra i uchwyt do przenoszenia plecaka w ręce
  • materiał z warstwą przeciwdeszczową
  • wytrzymałe dno wykonane z materiału TOPDURA
  • plastikowe nóżki na dnie przeciw przewracaniu tornistra
  • tornister z certyfikatem jakości ITC Zlin

Porada: Często widzimy, jak rodzice noszą tornistry dzieci - niestety na jednym ramieniu. Nie noście tornistrów w ten sposób! Cała waga tornistra przenosi się wtedy na jedną szelkę, więc może dość do uszkodzenia.. W takim przypadku reklamacja niekoniecznie musi być uznana. Do przenoszenia tornistra służy specjalny uchwyt- korzystajcie z niego.


plecaki szkolne do 1 klasy - lekkie, ładne i najwyższej jakości.

Předchozí Další