Plecak młodzieżowy RUBI 19026

Dwukomorowy plecak dla studentki

289 zł

Dostarczymy w piątek 4. grudnia

dostępny

zakup u producenta
plecak zastępczy
darmowa dostawa
punkty odbioru
prezent
proste zwroty

Plecak młodzieżowy RUBI 19026 dostępny także w kompletach szkolnych

Model plecaka RUBI
Waga 1.24 kg
Rozmiary (wxgłxsz) 44 x 22 x 30 cm
Materiał 100% Polyester
Nośność 9.00 kg
Pojemność 27 l
EAN 8592571012282
zobacz plecak w 3D

Dwukomorowy plecak młodzieżowy z ponadczasowym wzorem

 • Odpowiedni dla dziewczyn od 6 - 8 klasy i do szkoły średniej
 • sztywne plecy z lekkim stelażem w anatomicznym kształcie
 • szelki z regulacją i pasem piersiowym
 • Przedstawiamy przepiękny plecak z wyszywanym wzorem na przedniej kieszeni. Ta technologia umożliwia wyeksponować szczegóły wzoru, plecak dzięki temu wygląda imponująco. Duża pojemność sprawia, że plecak posłuży do szkoły i na zajęcia po szkole - zmieści bardzo dużo rzeczy.

  Nawet studenci powinni pamiętać, że o plecy trzeba dbać. Dlatego w plecaku zastosowaliśmy system pleców, który został doceniony przez rodziców w plecakach szkolnych. Plecy są sztywne, anatomicznie wyprofilowane z oddychającymi "poduchami". Wewnątrz pleców znajduje się anatomicznie wygięty lekki stelaż, który można wyjąć, ale nie polecamy - stelaż pomaga równomiernie rozłożyć obciążenie plecaka na całej powierzchni pleców, nie obciążając kręgosłupa. Szelki są grube, także odpowiednio wykształtowane, pas piersiowy pomoże ustabilizować szelki na ramionach. Noszenie nawet dużych ciężarów będzie przyjemniejsze.

  W tylnej komorze znajduje się kieszeń na notebooka o maksymalnej wielkości 15,4 cala. W komorze oprócz komputera polecamy przenosić ciężkie książki, teczki. W komorze znajduje się także mniejsza kieszeń ze specjalną wyściółką przyjazną elektronice - można w niej przenosić smartfon, tablet czy powerbank.

  Druga komora jest węższa, przeznaczona na zeszyty, jest niej mała kieszonka na zamek na np. dokumenty. Z przodu plecaka znajdują się dwie kieszenie - jedna bardzo głęboka, a druga mniejsza na której znajduje się wyszywany kwiat.

  Z boków plecaka są dwie kieszenie do przenoszenia np. butelki o pojemności 1,5 litra (nie jest wyposażeniem). Butelkę można zapiąć paskiem stabilizującym, aby nie wypadała w biegu do autobusu.


  Inne fajne, praktyczne rozwiązania to :
  • odblaski wkomponowane w design, znajdujące się na przodzie, z boku i na szelkach plecaka
  • podgumowane uchwyty suwaków
  • ucho do przenoszenia plecaka w ręce
  • spód plecaka z grubego materiału Topdura, który jest odporny na wodę i przeciążenia
  • materiał plecaka z warstwą wodoochronną