Plecak młodzieżowy RUBI 18035

Dwukomorowy plecak dla chłopaka od 6 do 8 klasy i do szkoły średniej

Niedostępny, wyprzedany.

zakup u producenta
plecak zastępczy
darmowa dostawa
punkty odbioru
prezent
proste zwroty
Model plecaka RUBI
Waga 1.26 kg
Rozmiary (wxgłxsz) 44 x 22 x 30 cm
Materiał 100% Polyester
Nośność 9.00 kg
Pojemność 27 l
EAN 8592571011070
zobacz plecak w 3D

Plecak młodzieżowy od 6 klasy podstawowej, dla uczniów szkoły średniej i na studia

 • dwie pojemne komory
 • design w ulubionych kolorach łączących niebieski i granatowy
 • sztywne plecy z stelażem
 • Zupełnie nowy krój plecaka dla nastolatków. Dzięki dużej pojemności polecamy model RUBI od 6 klasy podstawówki, dla uczniów szkoły średniej, a nawet dla studentów. W środku plecaka w tylnej komorze znajduje się kieszeń na laptopa o max wielkości 15,4 cala wraz z mniejszą kieszonką na smartfon lub tablet (nie są wyposażeniem plecaka). Kieszeń na laptopa można przeznaczyć na noszenie zeszytów o większych wymiarach lub teczek. Komora jest szeroka i zmieści najcięższe książki, segregatory, które powinny być jak najbliżej pleców.

  Druga komora zawiera sporo miejsca na zeszyty. Z przodu plecaka są dwie kieszenie - mniejsza i większa. Mniejszą ozdabia nadruk w odcieniach niebieskiego.  Większa kieszeń jest wielkości głębokiej komory. Z boków plecaka są dwie kieszenie. Jedna z nich posiada pas kompresyjny do przypięcia dużej butelki 1,5 litra, aby nie wypadła w drodze do szkoły, czy na uczelnię. Butelka nie jest wyposażeniem plecaka.

  Grube szelki z pasem piersiowym są regulowane i ergonomicznie uformowane. Plecy plecaka tworzą poduchy ze zbitej gąbki, obszyte materiałem perforowanym. Plecy są anatomicznie uformowane, więc zapewniają swobodny przepływ powietrza, a wewnątrz nich jest lekki stelaż aluminiowy. Cały system pleców powoduje komfort podczas noszenia ciężkiego plecaka. Odblaski w serii plecaków RUBI są dyskretnie wkomponowane w design, ale wieczorem są nie do przeoczenia. Elementy odblaskowe znajdują się na szelkach, z boków i na przodzie plecaka.


  Praktyczność zapewnią też:
  • design z nowoczesnym wzorem w niebieskich odcieniach
  • dno plecaka to TOPDURA, czyli gruby materiał, który wytrzyma przeciążenia
  • materiał plecaka z warstwą wodoodporną
  • uchwyt do przenoszenia plecaka w ręce