Masz pytanie? Zadzwoń do nas +48 500836281 lub napisz kontakt@topgal-plecaki.pl (Pon-Pt 8 – 16 godz.)

Lekki plecak w motylki BAZI 22003

Lekki plecak z kwiatami i motylkami dla dziewczynek do 1-3 z dwiema komorami i dwiema kieszeniami z przodu

359 zł

dostępny także w kompletach szkolnych
Specyfikacja
Waga 0.90 kg
Wymiary (w x gł x sz) 39 x 19 x 29 cm
Materiał 100% Polyester
Nośność 7.00 kg
Pojemność 20 l
EAN 8592571014705
Model Wyfiltruj produkty BAZI
Klasa lub wiek szkolny 1 klasa, 2 klasa, 3 klasa
Kolor niebieski
Motyw kwiaty, zwierzęta
Płeć dziewczyny
Kolekcja 2022
Producent, importer: Topgal
Opis
Cechy główne:
  • waży mniej niż 1 kg!
  • sztywne plecy bez stelaża
  • mnóstwo odblasków
  • dwustopniowa regulacja szelek i pas piersiowy

Lekki plecak z dwiema komorami i dwiema kieszeniami z przodu to idealny wybór do szkoły do 1-3 klasy. Wzór plecaka jest bardzo elegancki - kolorowe motyle i kwiaty na granatowym tle. turkusowe zamki. Design, który jest ponadczasowy i szybko się nie znudzi.

Nowy krój plecaka BAZI zaprojektowaliśmy tak, aby służył drobnym dzieciom. Plecak jest bardzo lekki - nie waży nawet 1 kg. Ma dwie komory, dwie duże kieszenie z przodu na śniadaniówkę, piórnik i inne drobiazgi. Wszystko w plecaku znajdzie swoje miejsce - intuicyjna organizacja wyposażenia szkolnego.

Plecy w plecaku BAZI są sztywne, uformowane z utwardzonej pianki. Szelki są szerokie, miękkie i anatomicznie ukształtowane. Mają dwustopniową regulację - górna ustala odległość plecaka od pleców, a dolna wysokość na plecach. Plecak łatwo dopasujesz do drobnego dziecka i z niego szybko nie wyrośnie. Pas piersiowy znajdujący się na szelkach można wyregulować. Pomoże on ustabilizować szelki, więc nie będą się zsuwać z wąskich ramion dziecka.

Plecak BAZI mieści format A4, ma dwie duże komory. Tylna komora jest szeroka, wejdą do niej najcięższe książki. Przednia komora jest węższa, zawiera kieszeń z siateczki i miejsce na wpisanie danych właścicielki plecaka.

Z przodu plecaka są dwie kieszenie. Głęboka kieszeń jest bardzo pojemna - ma podobną pojemność, jak komora główna. Można w niej przenosić śniadaniówkę ZOLA (nie jest wyposażeniem). Wewnątrz kieszeni jest uchwyt na klucze, więc będą w jednym miejscu. Na tej kieszeni jest naszyta mniejsza. Wejdzie do niej piórnik PENN 22003 (nie jest wyposażeniem). Po obu stronach plecaka są kieszenie na butelkę o pojemności max. 0,5 litra. Taką butelkę możesz dokupić w akcesoriach pod nazwą ZIVA.

Plecak BAZI ma dużo elementów odblaskowych. Są umieszczone z przodu, z boków i na szelkach. Odblaski doceniamy zwłaszcza po zmroku lub zimą - zwiększają widoczność dziecka - i to jeszcze jak! Zobacz na zdjęciach szczegółowych plecaka.

Funkcje dodatkowe:
  • materiał plecaka nie przemoknie, bo ma wewnątrz membranę wodoodporną
  • grube dno plecaka jest odporne na ścieranie - materiał TOPDURA
  • plecak ma uchwyt do przenoszenia w ręce i drugi do powieszenia, plecak nie stoi samodzielnie
  • plecak był testowany w laboratorium ITC Zlin i przeszedł test celująco
Porada:

Plecak jest ultralekki, ale nawet w pierwszej klasie dzieci muszą nosić dużo książek, co ma wpływ na ostateczną wagę. Sprawdzaj zawartość plecaka - niech pamiętniki, zabawki i inne drobiazgi zostaną w domu, aby plecak był lżejszy.

Video recenzja

Podobne produkty, które mogą Cię zainteresować