O nas

Kim jesteśmy?

Firma TOPGAL a. s. powstała w Czechach w roku 1993 jako producent galanteri skórzanej. Dwa lata później zdecydowała się na specjalizację w zakresie produkcji plecaków szkolnych z oryginalnym i uniwersalnym designem. Od tamtego czasu notuje swój dynamiczny rozwój produktowy i sieciowy dzięki własnym projektom oraz rozumnej strategii marketingowej na rynku europejskim.

Firma Topgal działa z powodzieniem na sąsiednich rynkach Polski (Topgal SłowacjaTopgal CzechyTopgal Węgry i Topgal Ukraina ).

Firma Topgal - centrum

Centrum Topgal w Šternberku, Czechy

Firma Topgal - sklep

Sklep firmowy Topgal w Šternberku

Firma Topgal - showroom

e-Sklep Topgal w Cieszynie, ul. Mostowa 4

Firma Topgal - centrum

Centrum logistyczne Topgal


Marka TOPGAL

Marka Topgal obejmuje kilka grup produktowych:

  • plecaki szkolne, piórniki, plecaczki i piórniki dla młodszych dzieci przedszkolnych sprzedawane w kolekcji CHILLI
  • plecaki dla młodzieży oraz plecaki na czas wolny w kolekcji STREET HiT
  • specjalna kolekcja EUFORIA i ŃUŃO, dostępne tylko w internetowym sklepie topgal-plecaki.pl
  • pozostałe wyposażenie do plecaków i dla uczniów (ochraniacze-pelerynki na plecaki, pojemniki śniadaniowe, butelki na napój, fartuszki).

Filozofia firmy Topgal

Naszym celem jest przede wszystkim zapewnienie perfekcyjnej obsługi Klienta przez najwyższą jakość produktów, nowoczesny design w przyjaznej cenie. Są to podstawy, które przyczyniły się do sukcesu naszej firmy. Dzięki temu jesteśmy oceniani najwyższymi nagrodami konsumenckimi przyznawanymi przez naszych Klientów. Co roku wzbogacamy naszą ofertę o nowe kolekcje plecaków, przynoszące nowy styl, trendy, kolory i innowacje.

Produkty Topgal są dostępne w wybranych sklepach w całej Polsce - w księgarniach, sklepach papierniczych. Ze względu na wysoką jakość produktów Topgal nie znajdziesz w sieciach sprzedaży, czy marketach.

Dzieci są naszymi najważniejszymi Klientami. To dla nich tworzymy nasze produkty. Ta myśl przyświeca nam przy projektowaniu każdej nowej kolekcji, stąd plecaki są dostosowane do wymagań uczniów i codziennej ergonomii w szkole. Nasze plecaki szkolne mają wyraźne odblaski, taping na lamówkach, czy szelkach, Dzięki temu Twoje dziecko będzie widoczne w drodze do szkoły nawet przy złych warunkach pogodowych. Bezpieczeństwo jest najważniejsze.

Plecaki szkolne Topgal - najlepszy wybór dla dziecka