Zestaw młodzieżowy SURI 20028 G SET SMALL

Zestaw młodzieżowy

235 zł 238 zł

Dostarczymy w piątek 30. października

dostępny

zakup u producenta
plecak zastępczy
darmowa dostawa
punkty odbioru
prezent
proste zwroty

Komplet SURI 20028 G SET SMALL składa się z produktów:

Model plecaka SURI
Waga 1.28 kg
Rozmiary (wxgłxsz) 44 x 21 x 30 cm
Materiał 100% Polyester
Nośność 9.00 kg
Pojemność 27 l
EAN 8592571013401
Opis plecaka z kompletu: Zestaw młodzieżowy SURI 20028 G SET SMALL

Plecak w ciemnych kolorach i wzorach etno dla dziewczyny od 150 cm wzrostu

  • pojemność od 6 klasy do 8 oraz do szkoły średniej
  • sztywne plecy z wyprofilowanym stelażem
  • szelki regulowane i pas piersiowy

Dwukomorowy plecak młodzieżowy z serii SURI w kropki i wzory etno. Dzięki dużej pojemności przyda się dziewczynom w 6-8 klasie, ale mogą go wybrać również uczennice z szkoły średniej.

Plecy w plecaku są sztywne i tak wyprofilowane, aby dochodziło do swobodnego przepływu powietrza. Dodatkowo wewnątrz pleców znajduje się stelaż aluminiowy w formie falowanej litery I, który powoduje, że plecy są dobrze ukształtowane. Szelki są szerokie i grubo wyściełane, posiadają pas piersiowy. Taki system pleców powoduje duży komfort noszenia nawet najcięższych ciężarów w plecaku.

Dwie komory są pojemne, więc plecka przyda się nie tylko do szkoły, ale także na zajęcia poza nią. Do tylnej polecamy układać ciężkie książki. W tej komorze jest miękka kieszeń na notebook o maksymalnej wielkości 15,4 cala. Na kieszeni jest jeszcze jedna mniejsza - na tablet, czy smartfon. W przedniej komorze można przenosić zeszyty, kosmetyczkę itd. (nie są elementem wyposażenia).

Z boku plecaka znajduje się mała kieszeń zamykana na suwak na np. kartę do autobusu, chusteczki. Z drugiej strony plecaka jest kieszeń z siateczki na butelkę o pojemności 1,5 litra. Butelkę można przypiąć, aby była stabilniejsza pasem kompresyjnym.

Odblaski zapewniające widoczność ucznia po zmroku znajdują się z każdej strony plecaka - na szelkach, z przodu i z boków przy zakończeniach zamków.

Dwie kieszenie z przodu plecaka są zamykane na suwak. Do jednej można umieścić pudełko na śniadanie, a do drugiej piórnik ETUE 20028 (oba elementy nie są wyposażeniem).

Dodatkowo:
  • uchwyt górny do przenoszenia plecaka w ręce
  • odblaski wkomponowane w design plecaka
  • materiał plecaka z warstwą wodoodporną
  • grube dno plecaka z materiału TOPDURA