Zakup w Topgalu

Zakup od producenta

Zakup prosto od producenta

tak, my jesteśmy ten Topgal

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem produktów Topgal, w tym różnimy się od naszych partnerów handlowych. Jesteśmy wykwalifikowanymi specjalistami w dziedzinie plecaków młodzieżowych i szkolnych. Potrzebujesz pomocy w wyborze plecaka? Nie wiesz, czy wybrany model będzie odpowiedni? Skontaktuj się z nami, zapewniamy profesjonalną pomoc telefoniczną i emailową.

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

zamówień o wartości powyżej 100 zł

Koszt dostawy zamówień o wartości do 100 zł wynosi 15 zł, nic nie doliczamy za pobranie.
Wszystkie paczki dostarcza kurier GLS. Przy zakupie plecaka szkolnego koszt dostawy jest darmowy, ponieważ w większości cena plecaka jest wyższa niż 100 zł.

Największa oferta produktów dostępnych od ręki

Największa oferta dostępnych produktów

zamówienie wysyłamy w następnym dniu roboczym

Wszystkie produkty mamy w magazynie, dlatego możemy zagwarantować przygotowanie zamówienia w ciągu 24h w dni robocze (dotyczy zamówień opłaconych PayU lub za pobraniem). Zamówienia z płatnością przelew wysyłamy po zaksięgowaniu przelewu na naszym koncie.

Wypożyczenie plecaka zastępczego

Wypożyczenie plecaka zastępczego

w przypadku reklamacji plecaka zakupionego w naszym e-sklepie

Ilość reklamowanych produktów nie przekracza 1% sprzedaży. Jeśli jednak potrzebujesz naprawić plecak, który zakupiłeś w naszym sklepie internetowym możesz za darmo wypożyczyć plecak zastępczy i poprosić o bezpłatne odebranie plecaka do naprawy.

Certyfikat zaufanych opinii

Sklep godny polecenia w 100%

klienci sklepu www.topgal-plecaki.pl wysoko oceniają poziom obsługi Klienta i polecają nasze produkty

Nasz e-sklep uzyskał prestiżowe wyróżnienie w Rankingu Sklepów Internetowych za uzyskanie wysokich ocen konsumenckich. Nasi Klienci szczególnie cenią naszą niezawodność, szybki czas dostawy, możliwość uzyskania konsultacji przy wyborze oraz elastyczność w przypadku jakiegokolwiek problemu. Recenzje naszych Klientów możesz przeczytać na Opineo.pl