Masz pytanie? Zadzwoń do nas +48 500836281 lub napisz kontakt@topgal-plecaki.pl (Pon-Pt 8 – 16 godz.)

Komplet szkolny LYNN 19018 SET MEDIUM

Komplet szkolny dla chłopca od 2 do 5 klasy.

wyprzedany, niedostępny

Komplet LYNN 19018 SET MEDIUM składa się z produktów:

Specyfikacja
Waga 1.06 kg
Wymiary (w x gł x sz) 41 x 23 x 30 cm
Materiał 100% Polyester
Nośność 7.00 kg
Pojemność 27 l
EAN 8592571019465
Model Wyfiltruj produkty LYNN
Klasa lub wiek szkolny 2 klasa, 3 klasa, 4 klasa, 5 klasa
Kolor niebieski
Płeć chłopcy
Producent, importer: Topgal
Opis
Opis plecaka z kompletu: Komplet szkolny LYNN 19018 SET MEDIUM

Pojemny dwukomorowy plecak dla starszych uczniów

  • dla chłopców i dziewczy od 2 do 5 klasy podstawówki
  • duża pojemność - 2 komory i 2 głębokie kieszenie
  • sztywne plecy ze stelażem aluminiowym

Szaro-niebieski model z serii LYNN z motywem w stylu komputerowym matrix dla starszych uczniów, którzy codziennie muszą nosić ciężkie książki. Dwukomorowy plecak z dwiema kieszeniami zewnętrznymi spokojnie uniesie te ciężary.

Plecy w plecaku są anatomicznie uformowane. Posiadają grube wypełnienie pokryte perforowanym materiałem zapewniającym swobodny przepływ powietrza między dzieckiem i plecakiem. Są usztywniane lekkim stelażem, który znajduje się w specjalnej kieszeni wewnątrz - można go wyjąć, jeśli chcemy wyczyścić plecak. Stelaż jest anatomicznie wygięty.

Szerokie szelki są także wypełnione grubym materiałem, zapewniają duży komfort noszenia napakowanego po brzegi plecaka. Pamiętaj, aby dobrze dopasować szelki do dziecka przez wyregulowanie ich na górze i na dole. Szelki posiadają pas piersiowy, który zapewni optymalną stabilizację szelek na ramionach. Zakończenia szelek mają wszyte magnesy- po wyregulowaniu szelek można do nich przypiąć paski naciągu, aby nie latały wokół bioder dziecka.

Tylna komora plecaka jest wąska, przeznaczona na przenoszenie cieżkich książek, formatów A4. Środkowa komora jest szeroka, jest w niej kieszonka z siateczki zamykana na zamek (na np. dokumenty). Kolejna przegroda to kieszeń jest tak samo głęboka, jak środkowa komora, ma węższe wejście. W tej kieszeni znajduje się identyfikator na dane właściciela oraz uchwyt na klucze (aby były zawsze pod ręką, a nie rzucały się po plecaku). Na przodzie plecaka jest kieszeń do której można umieścić np. śniadaniówkę (nie jest wyposażeniem).

Do plecaka można dokupić dwa piórniki w różnym kształcie, ale w tym samym designie: klasyczny sztywny piórnik PENN 19018 lub ETUE 19018, który jest owalny i ma w środku wolną przestrzeń na przybory szkolne. Ten ostatni polecamy zwłaszcza dla starszych uczniów, którzy nie mają czasu układać długopisy w piórniku.

Dodatkowe fajne rozwiązania w plecaku:

  • mnóstwo odblasków zwiększających widoczność dziecka po zmroku
  • grube i odporne na przeciążenia dno z Topdury z plastikowymi nóżkami
  • materiał plecaka z wodoodporną membraną
  • dwa uchwyty - jeden do przenoszenia plecaka w ręce, drugi do powieszenia na haczyku ławki, plecak nie stoi samodzielnie
  • plecak otrzymał pozytywną opinię ITC Zlin, zdał sprawdzian jakości na szóstkę

Porada: Plecak LYNN jest pojemny. Z naszego doświadczenia wiemy, że dzieci noszą go nawet do ósmej klasy. Jeśli chcesz go kupić uczniowi do piątej klasy - śmiało kup. Weź jednak pod uwagę indywidualną postawę ciała dziecka i ilość dodatkowych przedmiotów, jakie dziecko musi mieć ze sobą w Waszej szkole, bo to też jest indywidualna sprawa.

Podobne produkty, które mogą Cię zainteresować