Komplet szkolny LYNN 18005_B SET MEDIUM

Komplet szkolny dla chłopca od 2 do 5 klasy.

wyprzedany, niedostępny

zakup u producenta
plecak zastępczy
darmowa dostawa
punkty odbioru
prezent
proste zwroty

Komplet LYNN 18005_B SET MEDIUM składa się z produktów:

Model LYNNWyfiltruj podobne produkty
Waga 1.04 kg
Wymiary (w x gł x sz) 41 x 23 x 30 cm
Materiał 100% Polyester
Nośność 7.00 kg
Pojemność 27 l
EAN 8592571010448

Opis plecaka z kompletu: Komplet szkolny LYNN 18005_B SET MEDIUM

Pojemny dwukomorowy plecak dla starszych uczniów

  • dla chłopców i dziewczynek od 2 do 6 klasy podstawówki
  • duża pojemność - 2 komory i 2 głębokie kieszenie
  • sztywne plecy ze stelażem aluminiowym

Szaro-niebieski model z serii LYNN ze strzałkami jest przeznaczony dla starszych uczniów, którzy codziennie muszą nosić ciężkie książki. Dwukomorowy plecak spokojnie uniesie te ciężary.

Plecy w plecaku są anatomicznie uformowane. Posiadają grube wypełnienie pokryte perforowanym materiałem zapewniającym swobodny przepływ powietrza między dzieckiem i plecakiem. Są usztywniane lekkim stelażem, który znajduje się w specjalnej kieszeni wewnątrz - można go wyjąć, jeśli chcemy wyczyścić plecak. Stelaż jest anatomicznie wygięty. Szerokie szelki są także wypełnione grubym materiałem, zapewniają duży komfort noszenia napakowanego po brzegi plecaka. Pamiętaj, aby dobrze dopasować szelki do dziecka przez wyregulowanie ich na górze i na dole. Szelki posiadają pas piersiowy, który zapewni optymalną stabilizację szelek na ramionach. Zakończenia szelek mają wszyte magnesy- po wyregulowaniu szelek można do nich przypiąć paski naciągu, aby nie latały wokół bioder dziecka.

Tylna komora plecaka jest wąska, przeznaczona na przenoszenie teczki z zeszytami, albo atlasów, książek A4 i większych. Środkowa komora jest szeroka, jest w niej kieszonka z siateczki zamykana na zamek (na np. dokumenty). Kolejna przegroda to kieszeń jest tak samo głęboka, jak środkowa komora, ma węższe wejście. W tej kieszeni znajduje się identyfikator na dane właściciela oraz karabińczyk na klucze (aby były zawsze pod ręką, a nie rzucały się po plecaku). Na przodzie plecaka jest kieszeń do której można umieścić np. śniadaniówkę (nie jest wyposażeniem).

Do plecaka można dokupić dwa piórniki w różnym kształcie, ale w tym samym designie: klasyczny sztywny piórnik PENN 18005 lub ETUE 18005, który jest owalny i ma w środku wolną przestrzeń na przybory szkolne. Ten ostatni polecamy zwłaszcza dla starszych uczniów, którzy nie mają czasu układać długopisy w piórniku.

Dodatkowe fajne rozwiązania w plecaku:

  • mnóstwo odblasków zwiększających widoczność dziecka po zmroku
  • grube i odporne na przeciążenia dno z Topdury z plastikowymi nóżkami
  • materiał plecaka z wodoodporną membraną
  • dwa uchwyty - jeden do przenoszenia plecaka w ręce, drugi do powieszenia na haczyku ławki, plecak nie stoi samodzielnie
  • plecak otrzymał pozytywną opinię ITC Zlin, zdał sprawdzian jakości na szóstkę

Porada: Plecak LYNN jest pojemny. Z naszego doświadczenia wiemy, że dzieci noszą go nawet do ósmej klasy. Jeśli chcesz go kupić uczniowi do piątej klasy - śmiało kup. Weź jednak pod uwagę indywidualną postawę ciała dziecka i ilość dodatkowych przedmiotów, jakie dziecko musi mieć ze sobą w Waszej szkole, bo to też jest indywidualna sprawa.

Podobne produkty, które mogą Cię zainteresować