Komplet szkolny KIMI 18011_B SET SMALL

Komplet szkolny dla chłopca od 2 do 5 klasy.

303 zł 318 zł

W magazynie < 3 szt Dostarczymy w środę 29. września
zakup u producenta
plecak zastępczy
darmowa dostawa
punkty odbioru
prezent
proste zwroty

Komplet KIMI 18011_B SET SMALL składa się z produktów:

Model plecaka KIMIWyfiltruj plecaki o podobnym kroju
Waga 0.96 kg
Wymiary (w x gł x sz) 41 x 21 x 30 cm
Materiał 100% Polyester
Nośność 7.00 kg
Pojemność plecaka 26 l
EAN 8592571010509

Opis plecaka z kompletu: Komplet szkolny KIMI 18011_B SET SMALL

Plecak do szkoły dla chłopca od 2 do 5 klasy

  • sztywne plecy z lekkim stelażem
  • fantastyczny wzór, który szybko się nie znudzi
  • dwie pojemne komory

Dwukomorowy model KIMI w tym roku wylepszyliśmy - zwiększyliśmy jego komory, aby był jeszcze bardziej pojemny. Neutralny wzór w kolorach zielonych i niebieskich ucieszy wszystkich chłopców, którzy chcą odciąć się od dziecinnych obrazków.

Plecak ma sztywne plecy z lekkim stelażem aluminiowym (waży zaledwie 0,04 kg). Stelaż jest anatomicznie wygięty, znajduje się w specjalnej kieszeni przy plecach. Plecy plecaka dzięki anatomicznym kształtom i szerokim szelkom pozwalają równomiernie rozłożyć obciążenie plecaka na całej powierzchni, nie obciążając kręgosłupa. Dodatkową zaletą jest materiał pleców pozwalający na swobodny przepływ powietrza między dzieckiem, a plecakiem (po w-fie można śmiało zakładać plecak i biec na dalszą lekcję).

Szelki są podwójnie regulowane - na górze i na dole. Takie rozwiązanie powoduje uniwersalność plecaka - można go dopasować do indywidualnego wzrostu dziecka. Paski naciągu po wyregulowaniu szelek można zapiąć do szelki na magnesy. Wow, co?

Obie komory plecaka są większe, niż w poprzednikach modelu KIMI. Ciężkie książki należy umieścić w komorze przy plecach. Przednia komora jest trochę szersza, niż tylna, można w niej przenosić zeszyty, śniadaniówkę i piórnik (nie są wyposażeniem). Piórnik PENN 18011, który można zakupić w tym samym wzorze, co plecak, można umieścić do kieszeni z przodu plecaka. Kieszeń jest wyposażona w uchwyt na klucze - dziecko nie będzie musiało szukać ich na dnie plecaka.

Kieszeń z boku plecaka jest przeznaczona na przenoszenie butelki na napój (nie jest wyposażeniem). Plecak KIMI ma duże elementy odblaskowe, które odbijają światło. Jak? Można to zobaczyć na szczegółowych zdjęciach plecaka.

Dodatkowe fajne elementy w plecaku to:

  • grube dno z materiału TOPDURA, który jest odporny na przeciążenia
  • stopki na dnie plecaka
  • materiał plecaka z warstwą przeciwdeszczową
  • uchwyt do powieszenia na haczyku ławki i drugi- do przenoszenia plecaka w ręce, plecak nie stoi samodzielnie
  • plecak przeszedł test przeprowadzony przez ITC na szóstkę

Porada: Dziecko lubi soki? Napełnij butelkę odrobiną soku, a wodę uczeń sam doleje w szkole. Dzięki temu plecak będzie lżejszy w drodze do szkoły.

Podobne produkty, które mogą Cię zainteresować