Komplet szkolny ENDY 18017_G SET MEDIUM

Komplet szkolny dla dziewczynki od 1 do 3 klasy.

wyprzedany, niedostępny

zakup u producenta
plecak zastępczy
darmowa dostawa
punkty odbioru
prezent
proste zwroty

Komplet ENDY 18017_G SET MEDIUM składa się z produktów:

Model plecaka ENDYWyfiltruj plecaki o podobnym kroju
Waga 0.94 kg
Wymiary (w x gł x sz) 39 x 19 x 28 cm
Materiał 100% Polyester
Nośność 7.00 kg
Pojemność plecaka 21 l
EAN 8592571010561

Opis plecaka z kompletu: Komplet szkolny ENDY 18017_G SET MEDIUM

Plecak z obrazkami słodkich piesków dla najmłodszych dziewczynek

  • idealny do 1-3 klasy
  • dwie komory - dobra organizacja przyborów szkolnych
  • 4 obrazki piesków są wyposażeniem plecaka
  • lekka konstrukcja - waży mniej niż kilogram!

Plecak szkolny, który ucieszy dziewczynki z powodu obrazków piesków i rodziców z powodu niskiej wagi. Plecak ma plecy z twardej anatomicznie wyprofilowanej pianki. Szelki też są wyprofilowane i podwójnie regulowane. Dzięki temu plecak dopasuje się nawet do drobnej dziewczynki. Pas piersiowy dodatkowo ustabilizuje plecak na wąskich ramionach dziecka. Dwie komory to dla pierwszaka gwarancja łatwego podglądu zawartości plecaka. Najcięższe książki polecamy umieścić w tylnej komorze. W komorze przedniej znajduje się mała kieszeń na zamek i miejsce na wpisanie danych właścicielki plecaka.

Z przodu plecaka znajduje się głęboka kieszeń w której można przenosić śniadanie. Wyposażeniem kieszeni jest uchwyt na klucze. Dzięki temu dziecko nie musi ich szukać na dnie plecaka - będą zawsze w jednym miejscu. Z boku plecaka jest kieszeń na butelkę (nie jest wyposażeniem). W razie niedokręcenia butelki woda nie zaleje książek, więc katastrofy nie będzie. Duże odblaski to szare pola - odbijają one światło po zmroku i w trudnych warunkach pogodowych. Jak? Sprawdźcie w szczegółowych zdjęciach plecaka, zrobiliśmy dokładny test. Do plecaka można dokupić piórnik PENN 18017.

Dodatkowo plecak posiada:

  • materiał plecaka z warstwą przeciwdeszczową
  • uchwyt do powieszenia plecaka na haczyku ławki szkolnej i uchwyt do przenoszenia plecaka w ręce, plecak nie stoi samodzielnie
  • grube dno wodoodporne z materiału TOPDURA
  • plecak był testowany w Instytucie Badań i Certyfikacji w Zlinie

Warto wiedzieć: W kieszeni z przodu plecaka znajduje się okienko do którego można włożyć obrazki piesków. Do plecaka dodajemy cztery różne obrazki, ale jeśli masz w domu pieska to możesz umieścić jego zdjęcie na plecaku! Twoja córka każdego dnia może mieć inny obrazek, czy już słyszysz jej radość?

Podobne produkty, które mogą Cię zainteresować