Tornister NUN 211

Ňuňo

Jednokomorowy plecak tornister z wesołym motywem potworka

Dostępność: Produkt jest wyprzedany,
nie będzie już dostępny.
Kolor: J - Orange

Wybierz dostępny kolor:

NUN 211 D - Blue
D - Blue wyprzedany
NUN 211 J - Orange
J - Orange wyprzedany

Szczegółowe zdjęcia modelu

Charakterystyka modelu

Kolor: J - Orange
Waga: 1.06 kg
(bez wyposażenia)
Wymiary: 40 x 19 x 28 cm
(w x gł x sz)
Materiał: 100% Polyester
Nośność: 7.00 kg
EAN: 8592571003532

Ten produkt zalecamy dla:

1. klasy Nejvíce
2. klasy Doporučeno
3. klasy Vhodné

Jednokomorowy plecak szkolny z wesołym motywem dla uczniów szkoły podstawowej. W innowacyjnym modelu NUN 211 wykorzystaliśmy właściwości plecaka oraz tornistra!

  • ergonomicznie uformowany system pleców
  • wyjmowalny profil aluminiowy
  • podwójna regulacja szelek- dolna i górna
  • końcówki pasków naciągu można przypiąć do szelek (posiadają wewnątrz magnes)
  • komfortowy i bezpieczny

Komora plecaka posiada wewnętrzne przegródki do których można umieścić zarówno książki, jak i butelkę na napój czy śniadanko (butelka i śniadaniówka nie są elementami wyposażenia). Przegroda z miejscem na butelkę i śniadanie jest wyściełana materiałem nieprzepuszczającym wilgoć do dalszego wnętrza plecaka. Nad kieszenią na śniadanie i butelkę znajduje się miejsce do przypięcia piórnika NUN 212 (nie jest elementem wyposażenia). Zarówno piórnik jak i plecak jest wyposażony w magnes, co powoduje możliwość przypięcia do ścianki plecaka, Dzięki przegródkom zachowa się porządek i łatwość w orientacji :-)

Plecak posiada również wewnętrzne zatrzaski, które po odpięciu powodują rozłożenie plecaka- jak walizkę. Na szerokich i wygodnych szelkach znajduje się pas piersiowy, dzięki czemu zapewnia się dodatkowy komfort przy noszeniu. Oprócz tego szelki posiadają wewnętrzne magnesiki do których można przypiąć paski naciągu- aby nie wisiały, tylko były estetycznie zapięte :-)

Na przodzie plecaka znajduje się głęboka kieszeń z identyfikatorem, która idealnie pasuje na drobne przedmioty. Na kieszeni widnieje wesoły potworek.

Na jednej stronie plecaka mieści się zakładka do zawieszenia woreczka na obuwie TOP 126 bądź etui na butelkę TOP 137 (nie są elementem wyposażenia).

Bezpieczeństwo

Plecak posiada elementy refleksyjne (lamówkę, dolne wykończenie, elementy na szelkach oraz wiele innych), które odbijają światło zwiększając widoczność dziecka na drodze lub w trudnych warunkach pogodowych. Rączka do przenoszenia plecaka na krótkie odległości w dłoni, posiada plastikową osłonkę. Plecak ma również uchwyt do powieszenia na haczyku ławki. Dno plecaka jest wykonane z materiału TOPDURA (certyfikowany produkt oznaczeniem ITC nadanym przez Instytut Badań i Certyfikacji w Zline) z stopkami PCV, które dodatkowo chronią dno przed uszkodzeniem. Plecak po postawieniu na stopki dystansowe stoi w pozycji pionowej- jak tornister. Dolne krawędzie plecaka dodatkowo wzmocnione usztywnieniem.