Plecak szkolny CHI 708

Chilli

Dwukomorowy plecak do szkoły dla dziewczyn od 2 do 6 klasy.

Dostępność: Produkt jest wyprzedany,
nie będzie już dostępny.
Kolor: I - Purple

Szczegółowe zdjęcia modelu

Charakterystyka modelu

Kolor: I - Purple
Waga: 0.96 kg
(bez wyposażenia)
Wymiary: 41 x 21 x 30 cm
(w x gł x sz)
Materiał: 100% Polyester
Nośność: 7.00 kg
EAN: 8592571003822

Ten produkt zalecamy dla:

1. klasy Vhodné
2. klasy Nejvíce
3. klasy Nejvíce
4. klasy Nejvíce
5. klasy Nejvíce
6. klasy Vhodné

Dwukomorowy plecak szkolny w fioletowym kolorze w kropeczki dla dziewczynek od 2 do 6 klasy.

  • ergonomicznie uformowany system pleców
  • wyjmowalny profil aluminiowy
  • podwójna regulacja szelek- dolna i górna
  • pas piersiowy
  • komfortowy i bezpieczny

Przednia komora plecaka jest najbardziej pojemna, znajduje się w niej praktyczna kieszeń z siateczki zamykana na zamek. Tylna komora zmieści wyższe książki, zeszyty ćwiczeń.

W przedniej części plecaka znajdują się dwie kieszenie z ozdobnym plastycznym motywem biedronki. Do górnej kieszeni można umieścić przykładowo śniadaniówkę TOP 104 bądź piórnik CHI 727 (oba elementy nie są wyposażeniem plecaka).  W tej kieszeni znajduje się również karabińczyk na klucze.

Na jednym boku plecaka znajduje się kieszeń na butelkę. Po obu stronach plecaka mieszczą się zakładki do zawieszenia woreczka na strój sportowy TOP 150 (nie jest wyposażeniem plecaka). Oprócz rączki do przenoszenia plecaka na krótkie odległości w dłoni, plecak ma również uchwyt do powieszenia na haczyku ławki.

Bezpieczeństwo

Plecak posiada elementy odblaskowe (lamówkę, dolne wykończenie, elementy na szelkach oraz wiele innych), które odbijają światło zwiększając widoczność dziecka na drodze lub w trudnych warunkach pogodowych. Dno plecaka jest wykonane z materiału TOPDURA (certyfikowany produkt oznaczeniem ITC nadanym przez Instytut Badań i Certyfikacji w Zline) z nóżkami, które dodatkowo chronią dno przed uszkodzeniem. Dolne krawędzie plecaka dodatkowo wzmocnione usztywnieniem.