Plecak szkolny CHI 192

Chilli

Plecak szkolny z motywem monster trucka.

Dostępność: Produkt jest wyprzedany,
nie będzie już dostępny.
Kolor: D - Navy

Szczegółowe zdjęcia modelu

Charakterystyka modelu

Kolor: D - Navy
Waga: 0.90 kg
(bez wyposażenia)
Wymiary: 40 x 20 x 29 cm
(w x sz x gł)
Materiał: 100% Polyester
Nośność: 7.00 kg
EAN: 8592571001293

Ten produkt zalecamy dla:

1. klasy Nejvíce
2. klasy Nejvíce
3. klasy Doporučeno
4. klasy Vhodné
5. klasy Vhodné

Plecak dwukomorowy przeznaczony dla uczniów klas 1-4. Plecak posiada wysokiej jakości ergonomiczny system pleców wypraski z pianki z łatwą opcją nastawienia szelek. Szelki posiadają haczyki na nadmiar pasków regulujących i przewieszki na nadmiar 'zwisających' elementów naciągu. Na jednej z szelek znajduje się uchwyt na butelkę napoju, aby była zawsze 'pod ręką'. Taki system powoduje komfort noszenia i odciążenie kręgosłupa ucznia. Wzmocniliśmy także uchwyt u góry plecaka, aby przenoszenie w ręce było również komfortowe.

Obie komory plecaka są bardzo przestronne- mieszczą format A4. Z przodu plecaka jest duża kieszeń z organizerem i prosty uchwyt na klucze. W tej też kieszeni można umieścić pojemnik na kanapki lub piórnik CHI 190 (oba elementy nie są na wyposażeniu plecaka, należy dokupić osobno). Głównym motywem plecaka jest ulubiony przez chłopców monster truck

Z jednej strony plecaka kieszeń na butelkę 0,7 l. Po drugiej stronie mniejsza kieszeń na drobiazgi.

W trosce o Wasze dzieci wyposażyliśmy plecak odblaskowymi elementami zwiększającymi bezpieczeństwo dziecka na drodze lub po zmroku -świeci na płaszczyznach, lamówkach i elementach odblaskowych światłem odbitym.

Dno plecaka wzmocnione materiałem wodoodpornym z dodatkowymi stopkami zabezpieczającymi dno przed uszkodzeniami.  Obrzeża plecaka (komór) wzmocnione lamówkami (zabezpiecza narożniki zeszytów i książek).

Zastosowaliśmy również bardzo ciekawą kolorystycznie podszewkę, czyniącą plecak atrakcyjny także i od wewnątrz.

Do plecaka dokupić można piórnik szkolny CHI 190.