Plecak szkolny CHI 746

Chilli

Plecak dla dziewcząt z motywem kwiatów, 2-6 klasa

Dostępność: Produkt jest wyprzedany,
nie będzie już dostępny.
Kolor: A - Black

Szczegółowe zdjęcia modelu

Charakterystyka modelu

Kolor: A - Black
Waga: 1.02 kg
(bez wyposażenia)
Wymiary: 41 x 23 x 30 cm
(w x sz x gł)
Materiał: 100% Polyester
Nośność: 7.00 kg
EAN: 8592571004942

Ten produkt zalecamy dla:

1. klasy Vhodné
2. klasy Nejvíce
3. klasy Nejvíce
4. klasy Nejvíce
5. klasy Nejvíce
6. klasy Vhodné

Plecak szkolny z dwiema komorami dla dziewczynki od 2 do 6 klasy. Plecak ozdabia piękny kwiatowy wzór.

  • ergonomicznie uformowany system pleców
  • lekki profil aluminiowy- stelaż, który można wyjąć
  • podwójna regulacja szelek- dolna i górna
  • szerokie i wygodne szelki z pasem piersiowym
  • komfortowy i bezpieczny- liczne odblaski
Plecak posiada dwie komory z czego przednia jest najbardziej przestronna i pojemna. Zmieści zeszyty i wszelkie inne niezbędne akcesoria. Dodatkowo w tej komorze znajduje się kieszeń z siateczki zapinana na zamek (można w niej umieścić legitymację szkolną, bądź inne dokumenty). Do tylnej komory polecamy umieścić książki i teczki.
Przód plecaka to dwie kieszenie. Górna kieszeń idealnie nadaje się na umieszczenie śniadaniówki TOP 104 lub piórnika CHI 766 A czy CHI 777 A (elementy nie są wyposażeniem plecaka). W kieszeni znajduje się praktyczny karabińczyk na klucze. W dolnej kieszeni można umieścić drobne przedmioty jak notesiki, chusteczki, czy pelerynkę na plecak TOP 141 (nie jest elementem wyposażenia).
Na jednej stronie plecaka znajduje się elastyczna kieszeń na butelkę, a po obu stronach zakładki do zawieszenia etui na butelkę TOP 137 lub woreczka na buty TOP 150 (oba elementy nie są wyposażeniem plecaka).

Bezpieczeństwo
Plecak z odblaskami zapewnia zwiększoną widoczność dziecka na drodze, czy w trudnych warunkach pogodowych. Dodatkową funkcją zwiększającą komfort jest uchwyt do przenoszenia plecaka na krótkie odległości w ręce oraz uchwyt do powieszenia plecaka na haczyku ławki szkolnej. Wysoką odporność dna plecaka zapewnia materiał TOPDURA (certyfikowany przez ITC- Instytut Badań i Certyfikacji w czeskim Zlinie).