Plecak szkolny ENDY 18042

Piękny plecak dla pierwszoklasistki

Produkt II jakości - posiada wadę w designie

Zapytaj się o dostępność

zakup u producenta
plecak zastępczy
darmowa dostawa
punkty odbioru
prezent
proste zwroty
Model plecaka ENDY
Waga 0.88 kg
Rozmiary (wxgłxsz) 39 x 19 x 28 cm
Materiał 100% Polyester
Nośność 7.00 kg
Pojemność 21 l

Lekki plecak nie tylko dla miłośniczek motyli

  • Idealny dla dziewczynki do 1-3 klasy
  • Waga plecaka to jedyne 0,88 kg!
  • Sztywne wyprofilowane plecy

UWAGA! PLECAK W PROMOCYJNEJ CENIE Z POWODU WADY - plecak II jakości. Plecak jest nowy, w pełni funkcjonalny, posiadał na przedniej kieszeni gumowe motyle, które musieliśmy usunąć. Po motylach pozostał "odcisk" w materiale, wada jest tylko "kosmetyczna", nie ma wpływu na funkcjonalność plecaka. Wada nie jest objęta gwarancją- nie podlega reklamacji. Z powodu defektu plecak jest w atrakcyjnej cenie! Plecak nie jest dostępny w sklepach partnerskich.


Dzięki sztywnym i wyprofilowanym plecom bez stelaża aluminiowego plecak waży jedyne 0,88 kg. Plecak polecamy dla dziewczynek o drobnej postawie ciała, ponieważ posiada szerokie szelki, które można wyregulować oraz pas piersiowy, który zapobiega spadaniu szelek z wąskich ramion dziecka. Dodatkowym atutem są zakończenia szelek- dzięki wszytym magnesom można je zapiąć, aby nie zwisały wzdłuż rąk. Plecak ma dwie komory i jedną kieszeń z przodu. W tej kieszeni można umieścić piórnik PENN 17004 lub śniadaniówkę (oba elementy nie są wyposażeniem plecaka).

Przednia komora jest szeroka, znajduje się w niej kieszeń z siateczki i miejsce na wpisanie danych właścicielki plecaka. W komorze jest też specjalne miejsce do którego można przypiąć klucze.

Z boku plecaka znajduje się kieszeń schowana pod zamkiem. Po rozpięciu zamka można w niej umieścić butelkę z napojem. Na plecaku znajdują się ogromne odblaski, które zwiększają widoczność dziecka. Odblaski są na każdej stronie plecaka – na bokach, szelkach i z przodu.

Dodatkowe wygodne rozwiązania w plecaku to:

  • uszko do zawieszenia plecaka na haczyku ławki czy w szatni
  • uchwyt do przenoszenia plecaka w ręce
  • materiał z warstwą przeciwdeszczową
  • spód plecaka z grubego materiału Topdura, plastikowe stopki
  • plecak został przetestowany w ITC Zlín


Blog

Blog

Jak wybrać plecak szkolny?
Jak wybrać plecak szkolny?

Jak wybrać plecak wysokiej jakości, który jest zdrowy dla pleców i wytrzyma więcej niż 1 rok szkolny? Poradzimy Ci, na co zwrócić uwagę i czym kierować się przy zakupie plecaka.

czytaj artykuł
Certyfikat Czeska Jakość dla Topgal
Certyfikat Czeska Jakość dla Topgal

Czy wiesz, że plecaki Topgal są testowane i posiadają certyfikat "Czeska Jakość"? Przy wyborze plecaka trzeba zwrócić uwagę na każdy szczegół. W Topgalu dokładnie kontrolujemy nawet najdrobniejsze detale naszych produktów.

czytaj artykuł
Jak prawidłowo nosić plecak szkolny
Jak prawidłowo nosić plecak szkolny

Czy Twoje dziecko nosi poprawnie plecak? Jak zmniejszyć wagę plecaka szkolnego lub młodzieżowego? Nasze porady i podpowiedzi znajdziesz w tym artykule

czytaj artykuł