Plecak szkolny ENDY 18018

Plecak szkolny dla rajdowców do 1-3 klasy

279 zł

dostępny

Dostarczymy we wtorek 18. maja

zakup u producenta
plecak zastępczy
darmowa dostawa
punkty odbioru
prezent
proste zwroty

Plecak szkolny ENDY 18018 dostępny także w kompletach szkolnych

Model plecaka ENDY
Waga 0.94 kg
Rozmiary (wxgłxsz) 39 x 19 x 28 cm
Materiał 100% Polyester
Nośność 7.00 kg
Pojemność 21 l
EAN 8592571010578
zobacz plecak w 3D

Plecak szkolny dla rajdowców do 1-3 klasy

  • dwukomorowy plecak z dużą kieszenią z przodu
  • wymienne obrazki samochodów - wszystkie dostajesz w komplecie
  • sztywne wyprofilowane plecy i niska waga plecaka

Plecak dla małych maniaków aut, który zdobędzie serca nie tylko tych, którzy grają w wyścigi samochodowe na konsoli, ale dzięki niewielkiej wadze, także ich rodziców! System pleców jest wyprofilowany z twardej ultralekkiej pianki, więc cały plecak waży mniej niż kilogram. Szelki są anatomicznie wyprofilowane i posiadają pas piersiowy, więc plecak będzie dobry nawet dla chłopców z drobną budową ciała i wąskimi ramionami.

Ciężkie książki polecamy przenosić w komorze przy plecach. Komora z przodu jest szersza, zawiera kieszonkę zapinaną na zamek oraz identyfikator na dane zawodnika, przydatne zwłaszcza, gdy w klasie są dwa takie same plecaki. Do plecaka można dokupić piórnik PENN 18018 z wzorem odcisku opon samochodu. Piórnik można umieścić do kieszeni z przodu, gdzie znajduje się też uchwyt na klucze (od auta oczywiście ;) Kieszeń z boku jest przeznaczona na butelkę na napój. Każde dziecko musi być widoczne dla kierowców, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Dlatego nie oszczędzaliśmy na odblaskach - są umieszczone wszędzie! Z przodu, z boków i na szelkach. Zobacz zdjęcia szczegółowe plecaka, gdzie mamy zdjęcia plecaka w ciemnościach i sprawdź jak odblaski odbijają światło.

Dodatkowo:

  • plecak wykonany z materiału z warstwą przeciwdeszczową
  • spód plecaka z grubego materiału Topdura odpornego na wilgoć
  • stopki dystansowe na dnie
  • mały uchwyt do powieszenia plecaka na haczyku ławki i większy - do przenoszenia plecaka w ręce
  • plecak był dokładnie testowany w ITC Zlin

Warto wiedzieć: W kieszeni z przodu znajduje się okienko z obrazkami aut. Do plecaka dołączamy cztery różne obrazki. Każdy mały rajdowiec może sam zdecydować z jakim autem wybiegnie do szkoły. 3, 2, 1 start!


Blog

Blog

Jak wybrać plecak szkolny?
Jak wybrać plecak szkolny?

Jak wybrać plecak wysokiej jakości, który jest zdrowy dla pleców i wytrzyma więcej niż 1 rok szkolny? Poradzimy Ci, na co zwrócić uwagę i czym kierować się przy zakupie plecaka.

czytaj artykuł
Certyfikat Czeska Jakość dla Topgal
Certyfikat Czeska Jakość dla Topgal

Czy wiesz, że plecaki Topgal są testowane i posiadają certyfikat "Czeska Jakość"? Przy wyborze plecaka trzeba zwrócić uwagę na każdy szczegół. W Topgalu dokładnie kontrolujemy nawet najdrobniejsze detale naszych produktów.

czytaj artykuł
Jak prawidłowo nosić plecak szkolny
Jak prawidłowo nosić plecak szkolny

Czy Twoje dziecko nosi poprawnie plecak? Jak zmniejszyć wagę plecaka szkolnego lub młodzieżowego? Nasze porady i podpowiedzi znajdziesz w tym artykule

czytaj artykuł