Plecak szkolny ENDY 17004 BATTERY ACM

Chilli

Lekki plecak dla dziewczynki 1-3 klasa z wzorem motyli

Dostępność: Produkt jest wyprzedany,
nie będzie już dostępny.
Kolor: G

Charakterystyka modelu

Kolor: G
Model (seria plecaków):

ENDY

Waga: 0.90 kg
(bez wyposażenia)
Wymiary: 39 x 19 x 28 cm
(w x gł x sz)
Materiał: 100% Polyester
Nośność: 7.00 kg
EAN: 8592571012596

Ten produkt zalecamy dla:

1. klasy Nejvíce
2. klasy Nejvíce
3. klasy Nejvíce
4. klasy Vhodné

Lekki dwukomorowy plecak dla pierwszoklasistki

  • świecące włókno w lamówce przedniej kieszeni zapewnia lepszą widoczność dziecka
  • świecący plecak widać z odległości 2 km !
  • duża ilość elementów odblaskowych
  • sztywne uformowane plecy i szerokie szelki z pasem piersiowym

Uwaga: plecak z oznaczeniem BATTERY jest wyposażony w zasilacz SUNFIBRE TOP 170

Świecący plecak z pięknym wzorem motyli? To sprawia, że plecak jest wyjątkowy, jak jego właścicielka. Plecak jest wyposażony w włókno SCILIF umieszczone w lamówce, które zaczyna świecić po podłączeniu zasilacza Sunfibre. Zasilacz Sunfibre TOP 170 jest wyposażeniem plecaka. Zasilacz Sunfibre jest też jednostką kontrolną powodującą stałe świecenie włókna lub miganie aż do 11 godzin (w zależności od wybranego trybu świecenia). Zasilacz można ładować przez USB. Zasilacz Sunfibre należy podłączyć do włókna w specjalnej kieszonce w plecaku. Bez zasilacza Sunfibre plecak nie będzie świecić. Do światłowodu nie wolno podłączać innego źródła światła lub zasilania, niż oryginalne zasilanie Sunfibre od firmy SCILIF! Podłączenie nieoryginalnego zasilacza spowoduje trwałe uszkodzenie świecącego włókna.

Tylna komora jest przeznaczona na przenoszenie ciężkich książek. W drugiej komorze znajduje się kieszeń z siateczki zapinana na zamek oraz miejsce na wpisanie danych właścicielki. W kieszeni na przodzie jest zawieszka na klucze, aby były zawsze w jednym miejscu. W kieszeni można przenosić piórnik PENN 17004 (nie jest wyposażeniem) lub śniadanie. Z boku plecaka znajduje się kieszeń na butelkę – dzięki temu w razie niedokręcenia butelki woda nie zaleje książek. Butelka nie jest wyposażeniem plecaka. Bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze, dlatego plecak posiada mnóstwo odblasków. Z przodu, z boków oraz na szelkach są odblaski, które odbijają światło.

Porada: Do drobnej dziewczynki idealnie nadają się plecaki z podwójną regulacją szelek – dzięki temu górną część szelek i dół można dopasować do dziecka.

Dodatkowe atuty plecaka:

  • uchwyt do przenoszenia plecaka w ręce
  • dno z wytrzymałego materiału Topdura z plastikowymi stopkami
  • plecak był testowany w Instytucie Badań i Certyfikacji w Zlinie
wideorecenzja