Plecak szkolny ENDY 17004 BATTERY ACM

Lekki plecak dla dziewczynki 1-3 klasa z wzorem motyli

Niedostępny, wyprzedany.

zakup u producenta
plecak zastępczy
darmowa dostawa
punkty odbioru
prezent
proste zwroty
Model plecaka ENDY
Waga 0.90 kg
Rozmiary (wxgłxsz) 39 x 19 x 28 cm
Materiał 100% Polyester
Nośność 7.00 kg
Pojemność 21 l
EAN 8592571012596

Lekki dwukomorowy plecak dla pierwszoklasistki

  • świecące włókno w lamówce przedniej kieszeni zapewnia lepszą widoczność dziecka
  • świecący plecak widać z odległości 2 km !
  • duża ilość elementów odblaskowych
  • sztywne uformowane plecy i szerokie szelki z pasem piersiowym

Uwaga: plecak z oznaczeniem BATTERY jest wyposażony w zasilacz SUNFIBRE TOP 170

Świecący plecak z pięknym wzorem motyli? To sprawia, że plecak jest wyjątkowy, jak jego właścicielka. Plecak jest wyposażony w włókno SCILIF umieszczone w lamówce, które zaczyna świecić po podłączeniu zasilacza Sunfibre. Zasilacz Sunfibre TOP 170 jest wyposażeniem plecaka. Zasilacz Sunfibre jest też jednostką kontrolną powodującą stałe świecenie włókna lub miganie aż do 11 godzin (w zależności od wybranego trybu świecenia). Zasilacz można ładować przez USB. Zasilacz Sunfibre należy podłączyć do włókna w specjalnej kieszonce w plecaku. Bez zasilacza Sunfibre plecak nie będzie świecić. Do światłowodu nie wolno podłączać innego źródła światła lub zasilania, niż oryginalne zasilanie Sunfibre od firmy SCILIF! Podłączenie nieoryginalnego zasilacza spowoduje trwałe uszkodzenie świecącego włókna.

Tylna komora jest przeznaczona na przenoszenie ciężkich książek. W drugiej komorze znajduje się kieszeń z siateczki zapinana na zamek oraz miejsce na wpisanie danych właścicielki. W kieszeni na przodzie jest zawieszka na klucze, aby były zawsze w jednym miejscu. W kieszeni można przenosić piórnik PENN 17004 (nie jest wyposażeniem) lub śniadanie. Z boku plecaka znajduje się kieszeń na butelkę – dzięki temu w razie niedokręcenia butelki woda nie zaleje książek. Butelka nie jest wyposażeniem plecaka. Bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze, dlatego plecak posiada mnóstwo odblasków. Z przodu, z boków oraz na szelkach są odblaski, które odbijają światło.

Porada: Do drobnej dziewczynki idealnie nadają się plecaki z podwójną regulacją szelek – dzięki temu górną część szelek i dół można dopasować do dziecka.

Dodatkowe atuty plecaka:

  • uchwyt do przenoszenia plecaka w ręce
  • dno z wytrzymałego materiału Topdura z plastikowymi stopkami
  • plecak był testowany w Instytucie Badań i Certyfikacji w Zlinie


Blog

Blog

Jak wybrać plecak szkolny?
Jak wybrać plecak szkolny?

Jak wybrać plecak wysokiej jakości, który jest zdrowy dla pleców i wytrzyma więcej niż 1 rok szkolny? Poradzimy Ci, na co zwrócić uwagę i czym kierować się przy zakupie plecaka.

czytaj artykuł
Certyfikat Czeska Jakość dla Topgal
Certyfikat Czeska Jakość dla Topgal

Czy wiesz, że plecaki Topgal są testowane i posiadają certyfikat "Czeska Jakość"? Przy wyborze plecaka trzeba zwrócić uwagę na każdy szczegół. W Topgalu dokładnie kontrolujemy nawet najdrobniejsze detale naszych produktów.

czytaj artykuł
Jak prawidłowo nosić plecak szkolny
Jak prawidłowo nosić plecak szkolny

Czy Twoje dziecko nosi poprawnie plecak? Jak zmniejszyć wagę plecaka szkolnego lub młodzieżowego? Nasze porady i podpowiedzi znajdziesz w tym artykule

czytaj artykuł