Plecak szkolny ENDY 17003 BATTERY AA

Chilli

Piękny plecak z motywem kosmosu dla pierwszoklasisty

Dostępność: dostępny więcej niż 5 szt.
Cena z VAT 23%: 389 zł
Koszt transportu: 0 zł (Kurier GLS)
Kolor: B

Charakterystyka modelu

Kolor: B
Model (seria plecaków):

ENDY

Waga: 0.90 kg
(bez wyposażenia)
Wymiary: 39 x 19 x 28 cm
(w x gł x sz)
Materiał: 100% Polyester
Nośność: 7.00 kg

Ten produkt zalecamy dla:

1. klasy Nejvíce
2. klasy Nejvíce
3. klasy Nejvíce
4. klasy Vhodné

Lekki dwukomorowy plecak dla pierwszoklasisty z wzorem kosmosu

  • świecące włókno w lamówce przedniej kieszeni zapewnia lepszą widoczność dziecka
  • świecący plecak widać z odległości 2 km ! (w ciemności i bezchmurnym niebie)
  • duża ilość elementów odblaskowych
  • sztywne uformowane plecy i szerokie szelki z pasem piersiowym

Plecak z oznaczeniem BATTERY jest wyposażony w zasilacz Sunfibre TOP 171.

Wybierz dla swojego dziecka wyjątkowy plecak, który świeci! A to dzięki włóknie SCILIF w lamówce przedniej kieszeni. Przez to kieszeń wygląda jak kokpit łodzi kosmicznej. Zachwyt małego astronauty gwarantowany.

Plecak będzie świecić po podłączeniu zasilania źródła światła Sunfibre, które jest wyposażeniem plecaka. Zasilacz Sunfibre powoduje stałe świecenie włókna od 4 do 20 godzin (w zależności od wybranego trybu świecenia). Jednostka jest zasilana przez dwie baterie AA LR6. Zasilacz Sunfibre należy podłączyć do włókna w specjalnej kieszonce w plecaku. Kieszonka jest zapinana na kłódkę z szyfrem. Bez zasilacza Sunfibre plecak nie będzie świecić. Do światłowodu nie wolno podłączać innego źródła światła lub zasilania, niż oryginalne zasilanie Sunfibre od firmy SCILIF! Podłączenie nieoryginalnego zasilacza spowoduje trwałe uszkodzenie świecącego włókna.

W przedniej kieszeni plecaka można przenosić piórnik PENN 17003 (nie jest wyposażeniem) lub śniadanie małego astronauty. W kieszeni jest również zawieszka na klucze, aby nie zgubiły się w kosmosie. W komorze przy plecach polecamy przenosić ciężkie książki. W drugiej komorze znajduje się miejsce na dane właściciela oraz siatkowana kieszeń zapinana na zamek.

Szelki w plecaku mają podwójną regulację – górną i dolną. Dzięki temu można dopasować plecak do indywidualnych potrzeb dziecka. Zewnętrzna kieszeń z boku plecaka jest przeznaczona do przenoszenia butelki (nie jest wyposażeniem). Zamki w plecaku mają szerokie uchwyty ułatwiające otwieranie.

Bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze, dlatego plecak posiada mnóstwo odblasków. Z przodu, z boków oraz na szelkach są odblaski, które odbijają światło.

Porada: Myśl o bezpieczeństwie dziecka. Nawet, jeśli szkoła jest blisko i dziecko chodzi po chodniku, musí być widoczne. Z dużymi odblaskami widoczność dziecka dla kierowców zwiększa się trzykrotnie.

Przydatne rozwiązania:

  • piękne aplikacje- na przedniej kieszeni logo Topgalowej misji na Marsa i z boku plecaka miejsce na wpisanie imienia małego astronauty
  • uchwyt do przenoszenia plecaka w ręce i do zawieszenia na haczyku ławki
  • dno z wytrzymałego materiału Topdura z plastikowymi stopkami
  • plecak był testowany w Instytucie Badań i Certyfikacji w Zlinie
wideorecenzja