Nowy krój! Dwie komory, dwie kieszenie z przodu, wzór arbuza BAZI 21003

Nowy krój - dwie komory - dwie kieszenie z przodu, włochata arbuzowa przywieszka! Lekki plecak dla dziewczyn do 1-3 klasy.

299 zł

dostępny

Dostarczymy we wtorek 18. maja

zakup u producenta
plecak zastępczy
darmowa dostawa
punkty odbioru
prezent
proste zwroty

Nowy krój! Dwie komory, dwie kieszenie z przodu, wzór arbuza BAZI 21003 dostępny także w kompletach szkolnych

Model plecaka BAZI
Waga 0.90 kg
Rozmiary (wxgłxsz) 39 x 19 x 29 cm
Materiał 100% Polyester
Nośność 7.00 kg
Pojemność 20 l
EAN 8592571013890
zobacz plecak w 3D

Cechy główne:
  • waży mniej niż 1 kg!
  • sztywne plecy bez stelaża
  • mnóstwo odblasków
  • dwustopniowa regulacja szelek i pas piersiowy

Totalna nowość! Lekki plecak z dwiema komorami i dwiema kieszeniami z przodu to idealny wybór do szkoły do 1-3 klasy. Ten wzór i arbuzowa przywieszka … mmm!

Nowy krój plecaka BAZI zaprojektowaliśmy tak, aby służył drobnym dzieciom. Plecak jest bardzo lekki - nie waży nawet 1 kg. Ma dwie komory, dwie duże kieszenie z przodu na śniadaniówkę, piórnik i inne drobiazgi. Wszystko w plecaku znajdzie swoje miejsce - intuicyjna organizacja wyposażenia szkolnego.

Plecy w plecaku BAZI są sztywne, uformowane z utwardzonej pianki. Szelki są szerokie, miękkie i anatomicznie ukształtowane. Mają dwustopniową regulację - górna ustala odległość plecaka od pleców, a dolna wysokość na plecach. Plecak łatwo dopasujesz do drobnego dziecka i z niego szybko nie wyrośnie. Pas piersiowy znajdujący się na szelkach można wyregulować lub zdjąć. Pomoże on ustabilizować szelki, więc nie będą się zsuwać z wąskich ramion dziecka.

Plecak BAZI mieści format A4, ma dwie duże komory. Tylna komora jest szeroka, wejdą do niej najcięższe książki. Przednia komora jest węższa, zawiera kieszeń z siateczki i miejsce na wpisanie danych właścicielki plecaka.

Z przodu plecaka są dwie kieszenie. Głęboka kieszeń jest bardzo pojemna - ma podobną pojemność, jak komora główna. Można w niej przenosić śniadaniówkę ZOLA (nie jest wyposażeniem). Wewnątrz kieszeni jest uchwyt na klucze, więc będą w jednym miejscu. Na tej kieszeni jest naszyta mniejsza. Wejdzie do niej piórnik PENN 21003 (nie jest wyposażeniem). Po obu stronach plecaka są kieszenie na butelkę o pojemności max. 0,5 litra. Taką butelkę możesz dokupić w akcesoriach pod nazwą ZIVA.

Plecak BAZI ma dużo elementów odblaskowych. Są umieszczone z przodu, z boków i na szelkach. Odblaski doceniamy zwłaszcza po zmroku lub zimą - zwiększają widoczność dziecka - i to jeszcze jak! Zobacz na zdjęciach szczegółowych plecaka.

Funkcje dodatkowe:
  • materiał plecaka nie przemoknie, bo ma wewnątrz membranę wodoodporną
  • grube dno plecaka jest odporne na ścieranie - materiał TOPDURA
  • plecak ma uchwyt do przenoszenia w ręce i drugi do powieszenia
  • plecak był testowany w laboratorium ITC Zlin i przeszedł test celująco
Porada:

Plecak jest ultralekki, ale książki nawet w pierwszej klasie bywają ciężkie. Sprawdzaj plecak swojego dziecka - czasem można znaleźć w nim więcej zabawek, niż książek…


Blog

Blog

Jak wybrać plecak szkolny?
Jak wybrać plecak szkolny?

Jak wybrać plecak wysokiej jakości, który jest zdrowy dla pleców i wytrzyma więcej niż 1 rok szkolny? Poradzimy Ci, na co zwrócić uwagę i czym kierować się przy zakupie plecaka.

czytaj artykuł
Certyfikat Czeska Jakość dla Topgal
Certyfikat Czeska Jakość dla Topgal

Czy wiesz, że plecaki Topgal są testowane i posiadają certyfikat "Czeska Jakość"? Przy wyborze plecaka trzeba zwrócić uwagę na każdy szczegół. W Topgalu dokładnie kontrolujemy nawet najdrobniejsze detale naszych produktów.

czytaj artykuł
Jak prawidłowo nosić plecak szkolny
Jak prawidłowo nosić plecak szkolny

Czy Twoje dziecko nosi poprawnie plecak? Jak zmniejszyć wagę plecaka szkolnego lub młodzieżowego? Nasze porady i podpowiedzi znajdziesz w tym artykule

czytaj artykuł