Stylowy plecak EFFI 18003

EUFORIA

Stylowy plecak ze skórzanymi elementami i metalowymi zamkami

Dostępność: dostępny więcej niż 5 szt.
Cena z VAT 23%: 219 zł
poprzednia cena 429 zł | rabat: 210 zł (49%)
Koszt transportu: 0 zł (Kurier GLS)
Kolor: G - Grey

Szczegółowe zdjęcia modelu

Charakterystyka modelu

Kolor: G - Grey
Waga: 1.44 kg
(bez wyposażenia)
Wymiary: 44 x 22 x 30 cm
(w x gł x sz)
Materiał: 100% Polyester
Nośność: 9.00 kg
EAN: 8592571011278

Dwukomorowy modny plecak jest zaprojektowany z myślą o studentach lub zapracowanych mamach i tatach, którzy potrzebują plecaka praktycznego i dobrze wyglądającego. Plecak mogą nosić także starsi uczniowie, jednakże nie posiada on elementów odblaskowych i jest większy niż normalne plecaki do szkoły, stąd polecamy go raczej dla osób ceniących sobie modny dodatek do codziennego ubioru.

Nawet u stylowych plecaków nie zapomnieliśmy o sztywnych, anatomicznych plecach z lekkim stelażem wewnątrz. Plecak posiada także ergonomiczne szelki, grubo wyściełane, które są regulowane. W tylnej komorze znajduje się specjalna kieszeń z mięciutką podszewką przeznaczona do przenoszenia laptopa o maksymalnej wielkości 15,4 cala. Na kieszeni jest jeszcze naszyta mniejsza- na tablet lub na powerbank.

W przedniej komorze, która jest węższa niż tylna znajduje się kieszeń z siateczki zapinana na zamek. Z przodu plecaka są dwie kieszenie zamykane na zamek. W górnej dodatkowo są przegrody wyściełane podszewką przyjazną elektronice – można w nich przenosić telefon lub okulary. Plecak ma po bokach dwie kieszenie. Jedna z nich jest wyższa, zamykana na zamek. Po otwarciu można w niej przenosić butelkę z wodą o pojemności 0,5 litra. Druga kieszeń jest typowo przeznaczona do przenoszenia butelek o pojemności1,5 litra, którą dodatkowo ustabilizuje się przez przypięcie pasem kompresyjnym. Plecak posiada metalowe i skórzane dodatki. Wisienką na torcie jest skórzane logo Euforia z czerwonym dodatkiem na przedniej kieszeni. Logo kolekcji znajduje się także z boku plecaka.