Stylowy plecak EFFI 18002

EUFORIA

Modny plecak ze skórzanymi elementami i metalowymi zamkami

Dostępność: dostępny więcej niż 5 szt.
Cena z VAT 23%: 219 zł
poprzednia cena 429 zł | rabat: 210 zł (49%)
Koszt transportu: 0 zł (Kurier GLS)
Kolor: G - Grey

Szczegółowe zdjęcia modelu

Charakterystyka modelu

Kolor: G - Grey
Waga: 1.44 kg
(bez wyposażenia)
Wymiary: 44 x 22 x 30 cm
(w x gł x sz)
Materiał: 100% Polyester
Nośność: 9.00 kg
EAN: 8592571011261

Dwukomorowy stylowy plecak ze sztywnymi plecami i designerskimi dodatkami. Przeznaczony dla studentów, starszą młodzież lub dla rodziców, którzy potrzebują nosić do pracy notebook, mnóstwo ciężkich dokumentów, a przy tym chcą wyglądać stylowo i modnie. Plecak jest uszyty z sztywniejszego polyestru tkanego we wzór jodełki z membraną wodoodporną. Zamki w plecaku są metalowe i mają uchwyty wykonane z prawdziwej skóry.

Plecak ma sztywne wyprofilowane plecy z lekkim stelażem aluminiowym, który utrzymuje plecy w prawidłowym anatomicznym kształcie. Stelaż można wyjąć, ale ze względu na jego funkcję nie polecamy nosić plecaka bez stelaża. W tylnej komorze plecaka znajduje się specjalna kieszeń na laptopa. Zmieści się w niej notebook do maksymalnej wielkości 15,4“. Na kieszeni jest naszyta mniejsza na tablet lub powerbank. W drugiej komorze znajduje się kieszeń uszyta z siateczki zamykana na zamek. Za drugą komorą znajduje się głęboka kieszeń zawierająca dwie mniejsze kieszonki np. na okulary lub na smarfton.

Z przodu plecaka jest kieszeń zamykana na metalowy zamek ze skórzaną lamówką i skórzanym uchwytem do otwierania. Z boków plecaka są dwie mniejsze kieszenie zamykane na zamek. Szelki w plecaku są wypełnione grubym materiałem i regulowane metalowymi sprzączkami, więc można je dopasować do indywidualnych potrzeb użytkownika. Plecak posiada skórzane i małe czerwone logo ekskluzywnej kolekcji Euforia wpasowane w szary design. Plecak został zaprojektowany z myślą o dorosłych użytkownikach, nie jest plecakiem szkolnym, stąd też nie posiada elementów odblaskowych.