Plecak młodzieżowy YUMI 19027

Plecak dwukomorowy dla nastolatki

219 zł 279 zł

dostępny

Dostarczymy we wtorek 18. maja

zakup u producenta
plecak zastępczy
darmowa dostawa
punkty odbioru
prezent
proste zwroty

Plecak młodzieżowy YUMI 19027 dostępny także w kompletach szkolnych

Model plecaka YUMI
Waga 1.26 kg
Rozmiary (wxgłxsz) 44 x 21 x 30 cm
Materiał 100% Nylon
Nośność 9.00 kg
Pojemność 27 l
EAN 8592571012299
zobacz plecak w 3D

Plecak z dwiema komorami z serii uwielbianej przez nastolatki

  • idealny od 6-8 klasy, do liceum lub technikum
  • fioletowy design
  • mnóstwo kieszeni i kieszonek
  • sztywne plecy, duża pojemność

Młodzieżowy plecak YUMI w tym roku zaprojektowaliśmy do odważnego koloru - fioletowego z drobnymi czarnymi i białymi detalami.

Plecak ma dwie duże komory.  Tylna komora jest bardzo pojemna, zawiera kieszeń na notebook o maksymalnej wielkości 15,4 cala. Na tej kieszeni jest jeszcze mniejsza, wyściełana miękkim materiałem przyjaznym elektronice. Można w niej przenosić tablet, telefon lub inne delikatne rzeczy.

W przedniej komorze znajduje się kieszonka zamykana na zamek i karabińczyk na klucze na elastycznej gumce. Z przodu plecaka są trzy małe kieszenie - najmniejsza znajduje się na dole, dwie pozostałe są podobnej wielkości. Do środkowej wejdzie topgalowa śniadaniówka ZOLA 18053 (nie jest wyposażeniem).

Kieszenie są od siebie oddzielone wizualnie przez dwa czarne pasy zapinane na rzep. Dzięki nim do plecaka można przypiąć kurtkę, bluzę, czy fiszkę, deskorolkę.

Po bokach plecak ma dwie siatkowane kieszenie. Jedna z nich zawiera pas kompresyjny do ustabilizowania butelki z napojem (butelka nie jest wyposażeniem).

I w tym modelu nie zapomnieliśmy o zdrowych rozwiązaniach. Sztywne, anatomiczne plecy z lekkim stelażem (waży zaledwie 0,06 kg), szerokie i uformowane regulowane szelki z pasem piersiowym sprawią, że plecak będzie wygodny i będzie rósł wraz z dziewczyną.

Odblaski są niezbędnym elementem plecaka. Znajdują się z przodu, z boków i na szelkach. Jak odbijają światło można zobaczyć w zdjęciach szczegółowych plecaka.

Co jeszcze fajnego ma plecak:

  • grube dno z materiału TOPDURA
  • uchwyt do przenoszenia plecaka w ręce
  • materiał z warstwą przeciwdeszczową
  • szerokie uchwyty zamków