Plecak młodzieżowy YUMI 18038

Street Hit

Plecak dwukomorowy dla nastolatki

Dostępność: dostępny więcej niż 5 szt.
Cena z VAT 23%: 279 zł
Koszt transportu: 0 zł (Kurier GLS)
Kolor: G

Produkt YUMI 18038
można zakupić w kompletach szkolnych:

Szczegółowe zdjęcia modelu

Charakterystyka modelu

Kolor: G
Model (seria plecaków):

YUMI

Waga: 1.26 kg
(bez wyposażenia)
Wymiary: 44 x 21 x 30 cm
(w x gł x sz)
Materiał: 100% Nylon
Nośność: 9.00 kg
EAN: 8592571011100

Ten produkt zalecamy dla:

4. klasy Vhodné
5. klasy Vhodné
6. klasy Nejvíce
7. klasy Nejvíce
8. klasy Nejvíce
9. klasy Nejvíce

Plecak z dwiema komorami z serii uwielbianej przez nastolatki

  • idealny od 6-8 klasy, do liceum lub technikum
  • design w stylu pasków zebry w czarnym kolorze
  • mnóstwo kieszeni i kieszonek
  • sztywne plecy z lekkim anatomicznym stelażem

Krój plecaka w tym roku uległ zmianom. Jakim? Powiększyliśmy pojemność plecaka! Z trzykomorowego plecaka z węższymi komorami stworzyliśmy dwukomorowy pojemny plecak z mnóstwem kieszeni. Twoja córka zmieści w plecaku wszystkie niezbędne książki, a wystarczy miejsca jeszcze na dodatkowe rzeczy na zajęcia pozalekcyjne. Czarny design plecaka w czarne błyszczące pasy w stylu zebry został dosłodzony różowymi wykończeniami w postaci uchwytów od zamków i wykończeń pasów.

I w tym modelu nie zapomnieliśmy o zdrowych rozwiązaniach. Sztywne, anatomiczne plecy z lekkim stelażem, szerokie i uformowane regulowane szelki z pasem piersiowym sprawią, że plecak będzie wygodny, ale i będzie rósł wraz z dziewczyną.

Tylna komora została powiększona, polecamy w niej przenosić ciężkie książki. W komorze jest kieszeń na laptopa o maksymalnej wielkości 15,4 cala, ale gdy sprzęt nie jest używany w szkole to można w niej przenosić duże zeszyty. Jest tu też dodatkowa mniejsza kieszonka na tablet lub smartfon.

Przednia komora jest węższa, niż tylna. Posłuży na zeszyty, albo rzeczy na zajęcia dodatkowe. W przedniej komorze jest naszyta mniejsza siatkowana kieszonka na zamek i karabinek na klucze, aby były zawsze w jednym miejscu.

Z przodu plecaka YUMI znajdują się trzy kieszenie i dwa pasy zapinane na rzep. Można do nich przypiąć bluzę, albo deskorolkę. Najmniejsza kieszeń z przodu to kieszeń dolna na drobiazgi typu np. chusteczki, karta do autobusu. Kieszeń środkowa jest największa i zmieści śniadaniówkę (nie jest wyposażeniem). Górna kieszeń jest trochę mniejsza od środkowej. Butelkę na napój można umieścić z boku plecaka i dodatkowo zapiać ją na pasek stabilizujący.

Odblaski są niezbędnym elementem plecaka. Znajdują się z przodu, z boków i na szelkach. Jak odbijają światło można zobaczyć w zdjęciach szczegółowych plecaka.

Co jeszcze fajnego ma plecak:

  • grube dno z materiału TOPDURA
  • uchwyt do przenoszenia plecaka w ręce
  • materiał z warstwą przeciwdeszczową