Plecak młodzieżowy YUMI 18028

Dwukomorowy plecak dla nastolatków

279 zł

Dostarczymy we wtorek 3. listopada

dostępny

zakup u producenta
plecak zastępczy
darmowa dostawa
punkty odbioru
prezent
proste zwroty

Plecak młodzieżowy YUMI 18028 dostępny także w kompletach szkolnych

Model plecaka YUMI
Waga 1.26 kg
Rozmiary (wxgłxsz) 44 x 21 x 30 cm
Materiał 100% Nylon
Nośność 9.00 kg
Pojemność 27 l
EAN 8592571011001
zobacz plecak w 3D

Plecak z dwiema komorami dla uczniów klasy 6-8 szkoły podstawowej i szkoły średniej

  • dla chłopaków lub dziewczyn, które nie lubią różowego ;)
  • lekki stelaż aluminiowy wewnątrz pleców
  • duża pojemność dzięki dwóm komorom

Świetny ciemny wzór plecaka YUMI z kolekcji StreetHit zaprojektował nasz nadworny designer Pauser, który jest streetartowym artystą. Szare wzory zostały uzupełnione zielonymi elementami, dzięki czemu plecak może podobać się także dziewczynom, które lubią oryginalność. Kształt plecaka nawiązuje do popularnej serii plecaków EFI, ale postanowiliśmy go odświeżyć i stworzyć model dwukomorowy. Dzięki temu zyskuje się na pojemności plecaka, która przydaje się zwłaszcza wtedy, gdy zabierasz plecak po szkole w miasto.

Plecak ma dwie duże komory. Tylna komora jest bardzo szeroka. Znajduje się w niej kieszeń na laptopa do wielkości 15,4 cala, ale gdy nie nosisz sprzętu ze sobą możesz w niej przenosić wąskie książki, czy zeszyty A4. Na kieszeni jest dodatkowa mniesza kieszeń np. na telefon, czy na tablet. Przednia komora plecaka jest węższa, zawiera kieszeń z siateczki zamykaną na zamek i uchwyt na klucze, aby były zawsze łatwo dostępne. Z przodu plecaka są trzy kieszenie. Dolna jest najmniejsza, a pozostałe dwie są większe. Między kieszeniami znajdują się pasy zapinane na rzepy. Można nimi zapiąć do plecaka deskorolkę, albo bluzę (oba elementy nie są wyposażeniem plecaka). Z boków plecaka znajdują się dwie siatkowane kieszenie. Jedna dodatkowo zawiera pas kompresyjny, więc butelka z wodą nie wypadnie podczas biegu na autobus.

Sztywne, anatomicznie uformowane plecy ze stelażem to podstawa w naszych plecakach dla młodzieży, więc także plecak YUMI je posiada. Stelaż można wyjąć, ale nie polecamy - usztywnia plecy i jest anatomicznie wygięty, a waży zaledwie 0,06 kg. Szelki w plecaku też są grubo wypełnione i anatomicznie wyprofilowane. Nie zapomnij je dopasować do swoich wymagań przez ich wyregulowanie. Odblaski, które zapewniają widoczność po zmroku zostały spytnie wkomponowane w szary design. Nie przypominają dziecięcych odblasków, bo młodzież tego nie lubi. Odblaski znajdują się na szelkach, z boku i na przodzie plecaka, a jaka jest ich widoczność? Zobacz na szczegółowych zdjęciach modelu.

Dodatkowo:

  • plecak ma podgumowane uchwyty zamków
  • grube, odporne na wodę dno z materiału TOPDURA
  • materiał plecaka ma wewnętrzną powłokę przeciwdeszczową
  • plecak ma uchwyt do przenoszenia w ręce
  •