Plecak młodzieżowy SURI 20035

Street Hit

Oryginalny wzór, miejski styl, dwie pojemne komory i mnóstwo kieszeni.

Dostępność: dostępny więcej niż 5 szt.
Cena z VAT 23%: 289 zł
Koszt transportu: 0 zł (Kurier GLS)
Kolor: B

Plecak młodzieżowy SURI 20035 można zakupić w kompletach szkolnych.


Szczegółowe zdjęcia modelu

Charakterystyka modelu

Kolor: B
Model (seria plecaków):

SURI

Waga: 1.28 kg
(bez wyposażenia)
Wymiary: 44 x 21 x 30 cm
(w x gł x sz)
Pojemność: 27 l
Materiał: 100% Polyester
Nośność: 9.00 kg
EAN: 8592571013470

Ten produkt zalecamy dla:

4. klasy Vhodné
5. klasy Vhodné
6. klasy Nejvíce
7. klasy Nejvíce
8. klasy Nejvíce
9. klasy Nejvíce

Dwukomorowy plecak, który wpasuje się w miejski styl graffiti dla ucznia od 150 cm wzrostu.
  • dla nastolatków od 6 klasy do 8 oraz do szkoły średniej
  • sztywne plecy z wyprofilowanym stelażem
  • szelki regulowane i pas piersiowy

Model SURI 20035 zaprojektował specjalnie dla nas streetartowy artysta Pauser. Mega oryginalny wzór spodoba się chłopakom i dziewczynom, które nie lubią różowego ;)

Plecak ma tak zaprojektowane plecy, aby dochodziło do swobodnego przepływu powietrza między plecami, a użytkownikiem. Wewnątrz są usztywnione lekkim stelażem aluminiowym, który nadaje prawidłowy anatomiczny kształt plecom plecaka. Szelki w plecaku są grubo wypełnione i szerokie, mają pas piersiowy, co powoduje dużą wygodę podczas noszenia.

Dwie pojemne komory, które są wyposażone niezbędne kieszenie do przetrwania w szkole i poza nią. Tylna komora plecaka zawiera kieszeń na notebook o maksymalnej wielkości 15,4 cala. Kieszeń ma miękką podszewkę chroniącą sprzęt. Na niej znajduje się dodatkowa kieszeń na tablet lub na smartfon. Jeśli nie nosisz sprzętu do szkoły to w kieszeni można przenosić zeszyty, teczki formatu A4. Tylna komora ogólnie jest przeznaczona na przenoszenie ciężkich rzeczy, aby były jak najbliżej pleców. Przednia komora jest węższa, zawiera kieszonkę z siateczki zapinaną na zamek (np. na dokumenty).

Z boku plecaka znajdują się dwie kieszenie. Z jednej strony jest kieszeń zamykana na suwak na np. kartę do autobusu, chusteczki. Z drugiej strony plecaka jest kieszeń z siateczki na butelkę o pojemności 1,5 litra. Butelkę można przypiąć, aby była stabilniejsza pasem kompresyjnym. Odblaski zapewniające widoczność użytkownika po zmroku znajdują się z każdej strony plecaka - na szelkach, z przodu i z boków.

Dwie kieszenie z przodu plecaka są zamykane na suwaki. Do jednej można umieścić pudełko na śniadanie, a do drugiej piórnik w formie sztywnego etui o nazwie ETUE 20035 (oba elementy nie są wyposażeniem).

Dodatkowo:
  • uchwyt górny do przenoszenia plecaka w ręce
  • odblaski wkomponowane w design plecaka
  • materiał plecaka z warstwą wodoodporną
  • grube dno plecaka z materiału TOPDURA