Plecak młodzieżowy SURI 19025

Street Hit

Dwukomorowy plecak dla nastolatki

Dostępność: dostępny więcej niż 5 szt.
Cena z VAT 23%: 279 zł
Koszt transportu: 0 zł (Kurier GLS)
Kolor: G

Plecak młodzieżowy SURI 19025 można zakupić w kompletach szkolnych.


Szczegółowe zdjęcia modelu

Charakterystyka modelu

Kolor: G
Model (seria plecaków):

SURI

Waga: 1.28 kg
(bez wyposażenia)
Wymiary: 44 x 21 x 30 cm
(w x gł x sz)
Pojemność: 27 l
Materiał: 100% Polyester
Nośność: 9.00 kg
EAN: 8592571012275

Ten produkt zalecamy dla:

4. klasy Vhodné
5. klasy Vhodné
6. klasy Nejvíce
7. klasy Nejvíce
8. klasy Nejvíce
9. klasy Nejvíce

Dziewczęcy dwukomorowy plecak

  • dla nastolatków od 6 klasy do 8 oraz do szkoły średniej
  • sztywne plecy z wyprofilowanym stelażem
  • szelki regulowane i pas piersiowy

Praktyczny, pojemny, dwukomorowy krój plecaka młodzieżowego dla dziewczyn SURI w tym roku wydaliśmy w szarym kolorze z delikatnym nadrukiem kwiatów w różowo- niebieskich odcieniach. Mamy nadzieję, że spodoba się dziewczynom w 6-8 klasie i uczennicom szkoły średniej.

Plecak ma tak zaprojektowane plecy, aby dochodziło do swobodnego przepływu powietrza między plecami, a użytkownikiem. Wewnątrz są usztywnione lekkim stelażem aluminiowym, który nadaje prawidłowy anatomiczny kształt plecom plecaka. Szelki w plecaku są grubo wypełnione i mają pas piersiowy, co powoduje dużą wygodę podczas noszenia plecaka.

Tylna komora plecaka zawiera kieszeń na notebook o maksymalnej wielkości 15,4 cala, która przyda się zwłaszcza starszym dziewczynom. Kieszeń ma miękką podszewkę, więc izoluje sprzęt od reszty książek, które można umieścić w komorze. Na kieszeni jest jeszcze jedna mniejsza - na tablet, czy smartfon.

Przednia komora jest węższa, zaprojektowana do przenoszenia zeszytów lub akcesoriów szkolnych. Z boku plecaka znajdują się dwie kieszenie. Z jednej strony jest kieszeń zamykana na suwak na np. kartę do autobusu, chusteczki. Z drugiej strony plecaka jest kieszeń z siateczki na butelkę o pojemności 1,5 litra. Butelkę można przypiąć, aby była stabilniejsza pasem kompresyjnym. Odblaski zapewniające widoczność dziecka po zmroku znajdują się z każdej strony plecaka - na szelkach, z przodu i z boków.

Dwie kieszenie z przodu plecaka są zamykane na suwaki. Do jednej można umieścić pudełko na śniadanie, a do drugiej piórnik ETUE 19025 (oba elementy nie są wyposażeniem).

Dodatkowo:
  • uchwyt górny do przenoszenia plecaka w ręce
  • odblaski wkomponowane w design plecaka
  • materiał plecaka z warstwą wodoodporną
  • grube dno plecaka z materiału TOPDURA