Plecak młodzieżowy SIAN 18032

Street Hit

Plecak młodzieżowy dwukomorowy

Dostępność: dostępny więcej niż 5 szt.
Cena z VAT 23%: 289 zł
Koszt transportu: 0 zł (Kurier GLS)
Kolor: B

Plecak młodzieżowy SIAN 18032 można zakupić w kompletach szkolnych.


Szczegółowe zdjęcia modelu

Charakterystyka modelu

Kolor: B
Model (seria plecaków):

SIAN

Waga: 1.20 kg
(bez wyposażenia)
Wymiary: 45 x 23 x 32 cm
(w x gł x sz)
Materiał: 100% Polyester
Nośność: 9.00 kg
EAN: 8592571011049

Ten produkt zalecamy dla:

5. klasy Vhodné
6. klasy Vhodné
7. klasy Nejvíce
8. klasy Nejvíce
9. klasy Nejvíce

Pojemny, dwukomorowy model plecaka dla chłopców

  • dla uczniów od 6-8 klasy, do szkoły średniej lub na studia
  • duża pojemność, pakowny
  • sztywne anatomiczne plecy z lekkim stelażem

Bardzo popularny plecak z serii SIAN z kolekcji StreetHIT. Pakowny, pojemny, praktyczny! Stąd też uwielbiają go uczniowie i studenci. W nowej kolekcji zaprojektowaliśmy niebiesko-zielony design z czarnym tłem.

Sztywne, wyprofilowane plecy z dużymi poduchami z utwardzanej gąbki obszytej materiałem oddychającym, wewnętrzny stelaż anatomicznie wygięty i szerokie szelki z pasem piersiowym stworzą komfort noszenia nawet największych ciężarów.

Studenci będą zadowoleni z tylnej komory, która zawiera kieszeń na laptopa o maksymalnej wielkości 15,4 cala, wyściełaną materiałem przyjaznym elektronice.Uczniowie mogą w tej kieszeni przenosić duże zeszyty. Na kieszeni jest też mniejsza - przeznaczona na tablet albo smartfon. Przednia komora zawiera kieszeń z siateczki zamykaną na suwak. Komora jest szeroka, wejdą do niej wszystkie niezbędne zeszyty, rzeczy na zajęcia dodatkowe. Ciężkie książki polecamy przenosić w komorze przy plecach. Z przodu plecaka są dwie kieszenie w których można przenosić najpotrzebniejsze rzeczy.

Chłopcy po treningu nie mogą obejść się bez napojów, więc plecak posiada dwie siatkowane kieszenie. W jednej z nich można umieścić dużą butelkę o pojemności 1,5l, którą można przypiąć paskiem stabilizacyjnym, więc nie wypadnie w drodze na trening, czy podczas biegu do autobusu. Widoczność po zmroku zapewnią odblaski. Elementy refleksyjne są na szelkach  plecaka, w postaci pasków, z boków pod kieszeniami z siateczki i na przodzie plecaka - paski między zamkami i materiałem plecaka.

Praktyczne rozwiązania:

  • grube dno z materiału TOPDURA odpornego na ścieranie i przeciążenia
  • wodoodporna membrana
  • podgumowane uchwyty zamków
  • uchwyt do przenoszenia plecaka w ręce