Plecak młodzieżowy SIAN 18032

Plecak młodzieżowy dwukomorowy

289 zł

dostępny

Dostarczymy we wtorek 26. stycznia

zakup u producenta
plecak zastępczy
darmowa dostawa
punkty odbioru
prezent
proste zwroty

Plecak młodzieżowy SIAN 18032 dostępny także w kompletach szkolnych

Model plecaka SIAN
Waga 1.20 kg
Rozmiary (wxgłxsz) 45 x 23 x 32 cm
Materiał 100% Polyester
Nośność 9.00 kg
Pojemność 30 l
EAN 8592571011049
zobacz plecak w 3D

Pojemny, dwukomorowy model plecaka dla chłopców

  • dla uczniów od 6-8 klasy, do szkoły średniej lub na studia
  • duża pojemność, pakowny
  • sztywne anatomiczne plecy z lekkim stelażem

Bardzo popularny plecak z serii SIAN z kolekcji StreetHIT. Pakowny, pojemny, praktyczny! Stąd też uwielbiają go uczniowie i studenci. W nowej kolekcji zaprojektowaliśmy niebiesko-zielony design z czarnym tłem.

Sztywne, wyprofilowane plecy z dużymi poduchami z utwardzanej gąbki obszytej materiałem oddychającym, wewnętrzny stelaż anatomicznie wygięty i szerokie szelki z pasem piersiowym stworzą komfort noszenia nawet największych ciężarów.

Studenci będą zadowoleni z tylnej komory, która zawiera kieszeń na laptopa o maksymalnej wielkości 15,4 cala, wyściełaną materiałem przyjaznym elektronice.Uczniowie mogą w tej kieszeni przenosić duże zeszyty. Na kieszeni jest też mniejsza - przeznaczona na tablet albo smartfon. Przednia komora zawiera kieszeń z siateczki zamykaną na suwak. Komora jest szeroka, wejdą do niej wszystkie niezbędne zeszyty, rzeczy na zajęcia dodatkowe. Ciężkie książki polecamy przenosić w komorze przy plecach. Z przodu plecaka są dwie kieszenie w których można przenosić najpotrzebniejsze rzeczy.

Chłopcy po treningu nie mogą obejść się bez napojów, więc plecak posiada dwie siatkowane kieszenie. W jednej z nich można umieścić dużą butelkę o pojemności 1,5l, którą można przypiąć paskiem stabilizacyjnym, więc nie wypadnie w drodze na trening, czy podczas biegu do autobusu. Widoczność po zmroku zapewnią odblaski. Elementy refleksyjne są na szelkach  plecaka, w postaci pasków, z boków pod kieszeniami z siateczki i na przodzie plecaka - paski między zamkami i materiałem plecaka.

Praktyczne rozwiązania:

  • grube dno z materiału TOPDURA odpornego na ścieranie i przeciążenia
  • wodoodporna membrana
  • podgumowane uchwyty zamków
  • uchwyt do przenoszenia plecaka w ręce