Plecak młodzieżowy SIAN 18030

Street Hit

Plecak młodzieżowy dwukomorowy

Dostępność: dostępny więcej niż 5 szt.
Cena z VAT 23%: 219 zł
poprzednia cena 289 zł | rabat: 70 zł (24%)
Koszt transportu: 0 zł (Kurier GLS)
Kolor: B

Produkt SIAN 18030
można zakupić w kompletach szkolnych:

Szczegółowe zdjęcia modelu

Charakterystyka modelu

Kolor: B
Model (seria plecaków):

SIAN

Waga: 1.20 kg
(bez wyposażenia)
Wymiary: 45 x 23 x 32 cm
(w x gł x sz)
Materiał: 100% Polyester
Nośność: 9.00 kg
EAN: 8592571011025

Ten produkt zalecamy dla:

5. klasy Vhodné
6. klasy Vhodné
7. klasy Nejvíce
8. klasy Nejvíce
9. klasy Nejvíce

Dwukomorowy plecak młodzieżowy dla chłopców

  • bardzo praktyczny i funkcjonalny - mnóstwo kieszeni
  • przeznaczony dla uczniów od 6 klasy do 8 oraz do szkoły średniej
  • sztywne plecy z grubym wypełnieniem i lekkim stelażem

Plecak z serii SIAN jest najpojemniejszy z naszej oferty, stąd przyda się starszym chłopakom do szkoły średniej, albo na zajęcia sportowe, wypady z kolegami. Tylna komora plecaka zawiera kieszeń na laptopa o maksymalnej wielkości 15,4 cala, więc przyda się w liceum lub technikum. Młodsi chłopcy mogą w kieszeni przenosić duże zeszyty, teczki. W tej komorze jest również miejsce na tablet lub smartfon (elektronika nie jest wyposażeniem plecaka :)

W tylnej komorze polecamy przenosić najcięższe książki. Przednia komora jest bardzo pojemna, wejdzie do niej sporo zeszytów i piórnik ETUE 18030 (nie jest wyposażeniem). W tej komorze jest mała kieszeń z siateczki w której można przenosić dokumenty, ściągi (żartujemy, przecież nikt już nie ściąga z papierowych ściąg :) Inne drobne rzeczy można przenosić w dwóch kieszeniach z przodu plecaka. Z boków plecaka znajdują się dwie kieszenie. Do jednej z nich wejdzie butelka o pojemności 1,5 litra, którą można przypiąć paskiem stabilizującym.

Plecy w plecaku są przyjemnie wyprofilowane, pokryte materiałem oddychającym. Wewnątrz komory jest specjalny stelaż aluminiowy, który można wyjąć. Stelaż jest bardzo lekki, anatomicznie wygięty, więc polecamy, aby został na swoim miejscu - dzięki stelażowi plecy plecaka są sztywne.

Szelki są grubo wypełnione i ergonomicznie wyprofilowane. Posiadają pas piersiowy, który pomoże w równomiernym rozłożeniu obciążenia plecaka na ramionach. Odblaski w plecaku są wkomponowane w design. Nie psują wzoru, a spełniają swoją funkcję - po zmroku dziecko jest widoczne z każdej strony plecaka, ponieważ odblaski są umieszczone na szelkach, z boków i na przodzie.

Praktyczne rozwiązania:

  • dno z materiału TOPDURA odpornego na przeciążenia
  • materiał plecaka z warstwą przeciwdeszczową
  • uchwyt na górze do przenoszenia plecaka w ręce