Plecak młodzieżowy RUBI 18026

Czarny plecak z dwiema przegrodami do klasy 6-8

289 zł

Dostarczymy w poniedziałek 7. grudnia

dostępny

zakup u producenta
plecak zastępczy
darmowa dostawa
punkty odbioru
prezent
proste zwroty

Plecak młodzieżowy RUBI 18026 dostępny także w kompletach szkolnych

Model plecaka RUBI
Waga 1.26 kg
Rozmiary (wxgłxsz) 44 x 22 x 30 cm
Materiał 100% Polyester
Nośność 9.00 kg
Pojemność 27 l
EAN 8592571010981
zobacz plecak w 3D

Dwukomorowy plecak młodzieżowy z oryginalnym wzorem

 • odpowiedni dla nastolatki od 6 - 8 klasy i do szkoły średniej
 • anatomicznie wyprofilowane plecy z lekkim stelażem
 • pas piersiowy na szelkach
 • Przedstawiamy przepiękny plecak z dwiema komorami i z wzorem kwiatów i delikatnych kropeczek. Wzór dla uczennic, które cenią sobie oryginalność. Dzięki dużej pojemności plecak posłuży do szkoły i na zajęcia po szkole - krótkie wycieczki i wypady na miasto.

  W plecakach z serii dla młodzieży stosujemy technologię usztywnienia pleców, która sprawdziła się przez lata. Plecy są sztywne, wyściełane anatomicznie wyprofilowaną gąbką z materiałem oddychającym. Wewnątrz pleców w specjalnej kieszeni jest lekki stelaż, który jest anatomicznie wygięty. Stelaż pomaga równomiernie rozłożyć obciążenie plecaka na całej powierzchni pleców, nie obciążając kręgosłupa. Szelki są grube, także odpowiednio wykształtowane, pas piersiowy pomoże ustabilizować szelki na ramionach. Taki system powoduje duży komfort noszenia.

  W środku plecaka w komorze przy plecach znajduje się kieszeń na laptopa o maksymalnej wielkości 15,4 cala. Przy plecach polecamy przenosić ciężkie książki, teczki. Znajduje się tu też mniejsza kieszeń ze specjalną wyściółką przyjazną elektronice - można w niej przenosić smartfon, tablet czy powerbank (nie są wyposażeniem plecaka).

  Druga komora jest węższa, przeznaczona na zeszyty, jest niej mała kieszonka na zamek na np. dokumenty. Na przodzie plecaka są dwie kieszenie - jedna głęboka, a druga mniejsza (z nadrukiem kwiatów), której zamek został delikatnie schowany.

  Z boków plecaka są kieszenie do przenoszenia np. butelki o pojemności 1,5 litra (nie jest wyposażeniem). Butelkę można zapiąć paskiem stabilizującym, aby nie wypadała w biegu na autobus.

  Dodatkową funkcjonalność zapewnią:
  • odblaski na przodzie, z boku i na szelkach plecaka, które zwiększają widoczność nastolatki po zmroku
  • przyjemne w dotyku uchwyty zamków - są podgumowane
  • uchwyt do przenoszenia plecaka w ręce
  • dno z grubego materiału Topdura, odpornego na wodę i przeciążenia
  • materiał plecaka z warstwą odporną na wodę