Plecak młodzieżowy HIT 824

Street Hit

Plecak młodzieżowy do gimnazjum, liceum

Dostępność: na zapytanie
Cena: 179 zł
poprzednia cena 209 zł | rabat: 30 zł (14%)
Koszt transportu: 0 zł (Kurier GLS)
Kolor: K - Brown

Szczegółowe zdjęcia modelu

Charakterystyka modelu

Kolor: K - Brown
Waga: 1.25 kg
(bez wyposażenia)
Wymiary: 44 x 21 x 30 cm
(w x sz x gł)
Materiał: 100% Polyester
Nośność: 9.00 kg
EAN: 8592571004782

Ten produkt zalecamy dla:

5. klasy Vhodné
6. klasy Doporučeno
7. klasy Nejvíce
8. klasy Nejvíce
9. klasy Nejvíce

Dwukomorowy plecak młodzieżowy wszechstronnego użytku. Idealny do szkoły, na wycieczki, zajęcia sportowe, czy spotkania z znajomymi.

  • Ergonomicznie profilowane i szerokie plecy
  • Stelaż - lekki profil aluminiowy, który można wyjąć
  • Szelki szerokie, miękkie z regulacją długości
  • Regulowany pas piersiowy
Tylna komora plecaka jest najbardziej pojemna. Można w niej przenosić laptopa o wielkości 15,4" lub większe książki, teczki. Komora posiada również poręczną kieszeń z siatki na dokumenty, czy długopisy.
Przednia komora jest węższa, można do niej umieścić zeszyty, czy mniejsze książki. Po bokach plecaka znajdują się dwie kieszenie- jedna jest zamykana na zamek błyskawiczny, a druga siatkowana jest przeznaczona do przenoszenia butelki o pojemności 1,5l, którą można zapiąć paskiem stabilizacyjnym.
Na przodzie plecaka są dwie kieszenie zapinane na zamek. Można w nich umieścić piórnik szkolny HIT 843 K lub śniadaniówkę TOP 104 (oba elementy nie są wyposażeniem plecaka).
Dno plecaka jest wykonane z solidnego materiału TOPDURA posiadającego certyfikat ITC. Plecak jest wyposażony w wygodną rączkę do przenoszenia plecaka na krótkie odległości w dłoni. Dla większego bezpieczeństwa plecak posiada również odblaskowe elementy zwiększające widoczność dziecka na drodze.