Plecak młodzieżowy HIT 821

Street Hit

Plecak z dwiema komorami dla nastolatki

Dostępność: na zapytanie
Cena: 149 zł
poprzednia cena 209 zł | rabat: 60 zł (29%)
Koszt transportu: 0 zł (Kurier GLS)
Kolor: I - Violet

Szczegółowe zdjęcia modelu

Charakterystyka modelu

Kolor: I - Violet
Waga: 1.25 kg
(bez wyposażenia)
Wymiary: 44 x 21 x 30 cm
(w x sz x gł)
Materiał: 100% Polyester
Nośność: 9.00 kg
EAN: 8592571004676

Ten produkt zalecamy dla:

5. klasy Vhodné
6. klasy Doporučeno
7. klasy Nejvíce
8. klasy Nejvíce
9. klasy Nejvíce

Dwukomorowy plecak młodzieżowy wszechstronnego użytku. Idealny do szkoły, na wycieczki, czy spotkania z znajomymi. Plecak (jak pozostałe plecaki młodzieżowe z oferty TOPGAL) swobodnie mieści format A4.

  • Ergonomicznie profilowane plecy usztywnione lekkim stelażem, który można wyjąć
  • Plecy pokryte "oddychającą" siateczką
  • Szelki szerokie, miękkie z regulacją długości
  • Pas piersiowy
Tylna komora plecaka jest najbardziej pojemna. W komorze znajduje się mała kieszeń z siateczki zapinana na zamek oraz neoprenowa kieszeń do bezpiecznego przenoszenia laptopa o maksymalnej wielkości 15,4" lub teczek, książek.
Przednia komora jest węższa, można do niej umieścić zeszyty, czy mniejsze książki. Po bokach plecaka znajdują się dwie kieszenie- jedna jest zamykana na suwak, a druga siatkowana przeznaczona jest na butelkę o pojemności 1,5l, którą można zapiąć paskiem stabilizacyjnym.
Na przodzie plecaka są dwie kieszenie zapinane na suwak. Można w nich umieścić piórnik szkolny HIT 840 I lub śniadaniówkę TOP 104 (oba elementy nie są wyposażeniem plecaka).
Dno plecaka jest wykonane z solidnego materiału TOPDURA posiadającego certyfikat ITC. Plecak jest wyposażony w wygodną rączkę do przenoszenia plecaka na krótkie odległości w dłoni. Dla większej widoczności plecak posiada również odblaskowe paski.