Plecak młodzieżowy SIAN 18030

Plecak młodzieżowy dwukomorowy

289 zł

219 zł

Dostarczymy we wtorek 11. sierpnia

dostępny

zakup u producenta
plecak zastępczy
darmowa dostawa
punkty odbioru
prezent
proste zwroty

Plecak młodzieżowy SIAN 18030 dostępny także w kompletach szkolnych

Model plecaka SIAN
Waga 1.20 kg
Rozmiary (wxgłxsz) 45 x 23 x 32 cm
Materiał 100% Polyester
Nośność 9.00 kg
Pojemność 30 l
EAN 8592571011025
zobacz plecak w 3D

Dwukomorowy plecak młodzieżowy dla chłopców

  • bardzo praktyczny i funkcjonalny - mnóstwo kieszeni
  • przeznaczony dla uczniów od 6 klasy do 8 oraz do szkoły średniej
  • sztywne plecy z grubym wypełnieniem i lekkim stelażem

Plecak z serii SIAN jest najpojemniejszy z naszej oferty, stąd przyda się starszym chłopakom do szkoły średniej, albo na zajęcia sportowe, wypady z kolegami. Tylna komora plecaka zawiera kieszeń na laptopa o maksymalnej wielkości 15,4 cala, więc przyda się w liceum lub technikum. Młodsi chłopcy mogą w kieszeni przenosić duże zeszyty, teczki. W tej komorze jest również miejsce na tablet lub smartfon (elektronika nie jest wyposażeniem plecaka :)

W tylnej komorze polecamy przenosić najcięższe książki. Przednia komora jest bardzo pojemna, wejdzie do niej sporo zeszytów i piórnik ETUE 18030 (nie jest wyposażeniem). W tej komorze jest mała kieszeń z siateczki w której można przenosić dokumenty, ściągi (żartujemy, przecież nikt już nie ściąga z papierowych ściąg :) Inne drobne rzeczy można przenosić w dwóch kieszeniach z przodu plecaka. Z boków plecaka znajdują się dwie kieszenie. Do jednej z nich wejdzie butelka o pojemności 1,5 litra, którą można przypiąć paskiem stabilizującym.

Plecy w plecaku są przyjemnie wyprofilowane, pokryte materiałem oddychającym. Wewnątrz komory jest specjalny stelaż aluminiowy, który można wyjąć. Stelaż jest bardzo lekki, anatomicznie wygięty, więc polecamy, aby został na swoim miejscu - dzięki stelażowi plecy plecaka są sztywne.

Szelki są grubo wypełnione i ergonomicznie wyprofilowane. Posiadają pas piersiowy, który pomoże w równomiernym rozłożeniu obciążenia plecaka na ramionach. Odblaski w plecaku są wkomponowane w design. Nie psują wzoru, a spełniają swoją funkcję - po zmroku dziecko jest widoczne z każdej strony plecaka, ponieważ odblaski są umieszczone na szelkach, z boków i na przodzie.

Praktyczne rozwiązania:

  • dno z materiału TOPDURA odpornego na przeciążenia
  • materiał plecaka z warstwą przeciwdeszczową
  • uchwyt na górze do przenoszenia plecaka w ręce