Plecak młodzieżowy RUBI 18027

Plecak z dwiema komorami do 6-8 klasy

Niedostępny, wyprzedany.

zakup u producenta
plecak zastępczy
darmowa dostawa
punkty odbioru
prezent
proste zwroty
Model plecaka RUBI
Waga 1.26 kg
Rozmiary (wxgłxsz) 44 x 22 x 30 cm
Materiał 100% Polyester
Nośność 9.00 kg
Pojemność 27 l
EAN 8592571010998
zobacz plecak w 3D

Nowy dwukomorowy plecak młodzieżowy

 • odpowiedni od 6 klasy, do szkoły średniej, a nawet dla studentów
 • dwie pojemne komory i dwie kieszenie z przodu
 • sztywne plecy z aluminiowym usztywnieniem
 • Zupełnie nowy krój plecaka młodzieżowego, który możemy polecić dla wszystkich chłopaków od 6 klasy podstawówki, dla uczniów szkoły średniej, a nawet dla studentów. Tym starszym spodoba się zwłaszcza kieszeń na laptopa o max wielkości 15,4 cala wraz z mniejszą kieszenią na smartfon lub tablet, którą zawiera tylna komora plecaka. Kto nie nosi do szkoły laptopa to może umieścić w niej zeszyty dużego wymiaru lub teczki.

  Tylna komora jest szeroka i zmieści sporo - polecamy przenosić w niej najcięższe książki, segregatory. W drugiej komorze można nosić zeszyty lub piórnik ETUE 18027 (nie jest wyposażeniem). Kieszeń z przodu plecaka jest głęboka, idealnie nada się na śniadanie lub drobiazgi, które muszą być pod ręką. W tym modelu kieszeń jest uwidoczniona suwakiem w kolorze lazurowym. Drugą kieszeń ozdabia nadruk w odcieniach niebieskiego.

  Z boków plecaka są dwie kieszenie. Jedna z nich posiada pas kompresyjny do przypięcia dużej butelki 1,5 litra, aby nie wypadła w drodze do szkoły, czy na uczelnię. Butelka nie jest wyposażeniem plecaka.

  Grube szelki z pasem piersiowym są regulowane i ergonomicznie uformowane. Plecy plecaka tworzą poduchy ze zbitej gąbki obszyte materiałem perforowanym. Plecy są anatomicznie uformowane, więc zapewniają swobodny przepływ powietrza, a wewnątrz nich jest lekki stelaż aluminiowy. Cały system pleców powoduje komfort podczas noszenia ciężkiego plecaka.

  Odblaski w serii plecaków RUBI są dyskretnie wkomponowane w design, ale wieczorem są nie do przeoczenia. Odbijają światło samochodów po zmroku. Elementy odblaskowe znajdują się na szelkach, z boków i na przodzie plecaka.

  Praktyczność zapewnią też:
  • design z nowoczesnym wzorem w niebieskich odcieniach
  • spód TOPDURA, czyli gruby materiał, który wytrzyma przeciążenia
  • materiał plecaka z warstwą wodoodporną
  • uchwyt do przenoszenia plecaka w ręce