| Waga | 0.25 kg |
|---|---|
| Wymiary (w x gł x sz) | 8 x 19 x 17 cm |
| Materiał | 100% PP |
| Nośność | 1.00 kg |
| Pojemność | 1.25 l |
| EAN | 8592571029419 |
| Model | Wyfiltruj produkty ZODI |
| Kolor | różowy |
| Płeć | dziewczyny |
| Kolekcja | 2026 |
| Producent, importer: | Topgal |
Każdy dzień w szkole czy w pracy wymaga dużej dawki energii z solidnego śniadanka. Możesz ją spakować do kolorowego, praktycznego pudełka na śniadanie marki Sistema z Nowej Zelandii!
Śniadaniówka ma przedziałki, które można wyjąć. Odseparujesz kanapki od orzeszków, czy owoców. Jogurt czy sos do tortilli możesz umieścić w pojemniku z zakręcaną pokrywką.