| Waga | 0.12 kg |
|---|---|
| Wymiary (w x gł x sz) | 31 x 6 x 35 cm |
| Materiał | 100% Polyester |
| Nośność | 2.00 kg |
| Pojemność | - |
| EAN | 8592571028375 |
| Model | Wyfiltruj produkty ZION |
| Kolor | niebieski, fioletowy |
| Motyw | bajkowy, zwierzęta |
| Płeć | dziewczyny |
| Kolekcja | 2026 |
| Producent, importer: | Topgal |
Porządek w ławce w kilka chwil. Praktyczny szkolny organizer na ławkę to idealne rozwiązanie do przechowywania wszystkich drobiazgów i akcesoriów, które uczeń chce mieć zawsze pod ręką. Blok rysunkowy, kredki, farby, pędzle - wszystko się w nim zmieści.