Zasilacz SUNFIBRE TOP 171 ALKALINE

Jednostka kontrolna, źródło światła od firmy Scilif zasilana bateriami AA LR6

wyprzedany, niedostępny

zakup u producenta
plecak zastępczy
darmowa dostawa
punkty odbioru
prezent
proste zwroty

Waga 0.04 kg
Wymiary (w x gł x sz) 7 x 2 x 3 cm
Materiał Baterie LR6 AA
Nośność kg
Pojemność plecaka -
EAN 8592571012800

Jednostka kontrolna SUNFIBRE służy jako źródło światła, zasilania światłowodu Sunfiber. Jest to niezbędny zasilacz do uruchomienia technologii Sunfiber, czyli uruchomienia światłowodu w świecącym plecaku.

Jak to działa?

Wkładasz w jednostkę 2x baterię AA, zamykasz, podłączysz do światłowodu w plecaku i gotowe! Jednostka ma możliwość przełączenia między trybami świecenia światłowodu - od intensywnego światła do delikatnego. Obsługa jest dziecinnie prosta.

Ładowanie i bezpieczeństwo

Jednostka kontrolna jest połączona z światłowodem konektorem jack 2,5 mm. Dzięki temu łatwo przyłączyć i odłączyć zasilanie do światłowodu. W celu wyczyszczenia plecaka należy odłączyć zasilanie i wyjąć jednostkę z plecaka. Dzięki temu nie uszkodzi się światłowodu. Zasilanie nie może mieć bezpośredniego kontaktu z wodą!

Instrukcja użytkowania: W celu włączenia/wyłączenia jednostki kontrolnej i aktywnego światłowodu należy przesunąć przełącznik z lewej strony do środka lub do prawej - w zależności od wybranego trybu świecenia.

Jednostka kontrolna SUNFIBRE jest przeznaczona dla wybranych modeli plecaków TOPGAL – wspierających technologię aktywnych elementów zwiększających widoczność.

Do świecącego włókna nie wolno podłączać innego źródła światła lub zasilania, niż oryginalne zasilanie Sunfibre od firmy SCILIF! Podłączenie nieoryginalnego zasilacza spowoduje trwałe uszkodzenie światłowodu w plecaku.