wyprzedany, niedostępny
| Waga | 0.84 kg |
|---|---|
| Wymiary (w x gł x sz) | 44 x 18 x 30 cm |
| Materiał | 100% Polyester |
| Nośność | 9.00 kg |
| Pojemność | 25 l |
| EAN | 8592571016839 |
| Model | Wyfiltruj produkty YOKO |
| Klasa lub wiek szkolny | szkoła średnia, 5 klasa, 6 - 8 klasa |
| Kolor | niebieski |
| Płeć | chłopcy, dziewczyny |
| Kolekcja | 2023 |
| Producent, importer: | Topgal |
Jednokomorowy plecak ze sprytną kieszenią ukrytą w plecach. Prosty, minimalistyczny wzór plecaka sprawdzi się w szkole i na mieście.
Główna komora jest bardzo pojemna, posiada wewnątrz kieszeń na notebook wyściełaną materiałem przyjaznym elektronice, mniejszą kieszonkę na zamek. Z tyłu plecaka od strony zewnętrznej jest kieszeń ukryta w plecach, zapinana na zamek. Jest przeznaczona na przenoszenie zeszytów A4, teczek, dokumentów, ważnych rzeczy. Z przodu plecaka znajduje się kieszeń, która zmieści piórnik etue ETUI 23030, ktory można zakupić osobno.
Plecy w plecaku są usztywniane. Dopełniają je szerokie szelki, które są ergonomicznie uformowane i posiadają pas piersiowy. Z boków plecaka sa dwie kieszenie na butelkę. Jest tu też pas kompresyjny, który ustabilizuje butelkę o pojemności 1,5 litra.