| Waga | 0.92 kg |
|---|---|
| Wymiary (w x gł x sz) | 44 x 19 x 30 cm |
| Materiał | 100% PES z recyklingu (rPET) |
| Nośność | 9.00 kg |
| Pojemność | 25 l |
| EAN | 8592571028474 |
| Model | Wyfiltruj produkty VIKI |
| Klasa lub wiek szkolny | szkoła średnia, 5 klasa, 6 - 8 klasa |
| Kolor | turkusowy, niebieski, fioletowy |
| Płeć | dziewczyny |
| Kolekcja | 2026 |
| Producent, importer: | Topgal |
Dwukomorowy plecak z nowoczesnym motywem poziomych pasów w odcieniach turkusu, różu i fioletu. Plecy plecaka są miękko wyściełane i anatomicznie ukształtowane z pianki. W tylnej komorze znajduje się wyściełana kieszeń na laptop oraz tablet.
Oprócz dwóch głównych komór plecak posiada trzy przednie kieszenie, do których bez problemu zmieści się ETUE 26038 w tym samym wzorze lub śniadaniówka (elementy nie są wyposażeniem). W środkowej komorze umieściliśmy siateczkową kieszeń na dokumenty oraz karabińczyk na klucze. Boczne kieszenie na butelkę wykonane są z tego samego materiału co plecak (stabilnie utrzymają butelkę 1,5 l), a elementy odblaskowe nie zaburzają całościowego wyglądu plecaka.