Tornister BEBE 18046

Tornister do 1-3 klasy ze świecącym światełkiem

wyprzedany, niedostępny

zakup u producenta
plecak zastępczy
darmowa dostawa
punkty odbioru
prezent
proste zwroty

Model BEBEWyfiltruj podobne produkty
Waga 1.08 kg
Wymiary (w x gł x sz) 37 x 19 x 28 cm
Materiał 100% Polyester
Nośność 7.00 kg
Pojemność 20 l
EAN 8592571011520

Tornister z migającym światełkiem i stworkami

  • dla dzieci do 1-2 klasy
  • stabilna konstrukcja – nie przewraca się
  • światełko na górnej kieszeni
  • podwójnie regulowane szelki i pas piersiowy
  • sztywne plecy z lekkim stelażem aluminiowym

Tornister ma mniejsze wymiary, niż plecaki szkolne z naszej oferty. Polecamy go drobnym dzieciom o wzroście około 120 cm. Pomimo niewielkich wymiarów tornister mieści format A4 lub teczki szkolne. Tornister ma stabilną konstrukcję, więc przy prawidłowym rozłożeniu książek nie przewraca się po postawieniu na ziemię. Jedna komora jest wewnątrz podzielona – ułatwia to dzieciom organizację podręczników i akcesoriów szkolnych. Cztery wewnętrzne podziały są wodoszczelne, dodatkowo wewnątrz znajduje się organizer np. na kartę obiadową, miejsce na długopisy i mała kieszonka na drobne przedmioty.

Specjalna kieszeń na butelkę na napój znajduje się z boku plecaka. W razie niedokręcenia butelki nie zaleje ona książek. Z przodu tornistra są dwie małe kieszonki. W górnej kieszeni jest miejsce na wpisanie danych ucznia, kieszeń jest tak duża, że zmieści piórnik PENN 18046 lub śniadaniówkę (oba elementy nie są wyposażeniem). Na górnej kieszeni na stałe jest umieszczone światełko, które miga lub świeci światłem ciągłym - zwiększa widoczność dziecka przy złej pogodzie. W dolnej kieszeni, którą ozdabia wizerunek gumowego stworka znajduje się mała kieszonka z siateczki zamykana na zamek.

System pleców w plecaku BEBE jest anatomicznie ukształtowany, sztywny. Wewnątrz pleców znajduje się lekki stelaż, który można wyjąć. Stelaż powoduje równomierne rozłożenie ciężaru na plecach dziecka, wspomaga prawidłową postawę ciała.

Tornister posiada mnóstwo odblasków – są duże i wyraźne, umieszczone na szelkach, z boków i na przodzie. Ten krój plecaka wygrał test tornistrów przeprowadzony przez gazetę MF DNES, spośród dwunastu innych producentów nasz tornister był najlepszy!

Co jeszcze fajnego znajduje się w tornistrze?

  • uchwyt do przenoszenia plecaka w dłoni
  • uchwyt do powieszenia plecaka na haczyku ławki szkolnej
  • wytrzymałe dno wykonane z materiału TOPDURA (atestowane przez Instytut Badań i Certyfikacji w Zlinie)
  • plastikowe nóżki na dnie przeciw przewracaniu tornistra

Porada: Drodzy Rodzice, wiemy, że chcecie pomóc swoim dzieciom i nosicie tornistry w drodze do i ze szkoły. Prosimy, nie noście tornistra na jednym ramieniu, bo wtedy cały ciężar tornistra obciąża tylko jedną szelkę. W przypadku urwania szelki reklamacja niekoniecznie może być uznana. Do przenoszenia tornistra służy specjalny uchwyt na górze, który ma plastikową osłonkę.

Podobne produkty, które mogą Cię zainteresować